Volání sirén

Volání sirén https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274434/bmid_volani-siren-ax7-274434.jpg 4 61 14

Ostrov Rainshadow série

V mimozemských katakombách na ostrově Rainshadow se skrývají nestvůry, jejichž vábivý zpěv láká nepozorné do záhuby. Proto hledá Rafe Coppersmith, kterého najali, aby vyčistil katakomby před průzkumem, hudební talent. Jeden by znal, jenže ta dívka s ním nejspíš nebude chtít mít nic společného... Ella Morganová se kdysi do Rafea bláznivě zamilovala, jenže on pak zmizel na několik měsíců... a nehodlá jí prozradit proč. Ella má také pár vlastních tajemství, jež zná jenom její prachový králíček. Nemá jen hudební talent, je také Siréna: paranormální hudebnice schopná muže ukolébat do spánku – až k smrti, pokud by chtěla. Na Rainshadowu však Rafe a Ella zjistí, že pokud podlehnou vášni, budou za to muset zaplatit – a bojovat proti ohni ohněm jen přidává plamenům na intenzitě...... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet

Siren's Call , 2015

Kudík
28.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Ella Morganová s hudebním talentem (v podstatě "neexistující" Siréna) a zaměstnaná jako snová poradkyně, dá v úvodu na prachového králíčka, kterého pojmenuje Lorelei a s jejíž pomocí pomůže zachránit vězně v klíckách, kde potká i Rafea Coppersmitha, který je dobrý pro vyhledávání křemene, krystalů, ale i zločinců, protože pomáhá (do jisté nehody) jako konzultant FÚPV a Bratrstva. V tomto případě je Lorelei závislá na svatební čelence se závojem a koblihách. :) Po tyčinkách, kabelce, panence.... je to v případě králíčka Elly, která je v podstatě profesionální družička, celkem na místě. Spolupráce Elly a Rafea je zavede na ostrov Rainshadow, kde se tolik postav z předchozích dílů bohužel nevyskytuje. Přesto je to opět příjemné čtení, kde není nouze o maskované padouchy, i když ten hlavní mi byl podezřelý od počátku.

TerezaMondeková
05.03.2023 4 z 5

Kniha mě vtáhla hned na začátku... napětí, překvapení, nebezpečí, konec jasný. Romantická linka taky nebyla špatná. Opět musím říct, že autorka měla i tady ten svůj svět dost propracovaný. Navíc nechybělo zapojení několika zajímavých a fascinujících věcí... mimozemské zbraně, zpívající dinosauři, tajné laboratoře a obzvlášť se mi líbilo, že autorka dala do knihy sirénu. Mě se tenhle nápad moc líbí. Ale na celém příběhu se mi nejvíc líbil prachový králíček!

pip11
03.07.2021 5 z 5

Siréna Ella má prvního klienta v rozrušeném prachovém králíčkovi, který nutně potřebuje její pomoc. Tímto se ale dostává do řady nečekaných situací… Opět to byl moc pěkný příběh, plný napětí a zvratů.

MAU256
27.04.2021 5 z 5

"Co takhle kafe v posteli zítra ráno?" zeptal se. "To by šlo." Držel ji, aby se nehýbala. "Vezmeš si mě?".
Knížku musím zase označit pěti hvězdičkami, bylo to super. Konečné rozuzlení, kdo vraždil a kdo byl na koho nasazen, jsem netušila až do konce. Ideálně romantiky, no prostě mohu jen doporučit.

Laf
17.01.2021 5 z 5

Tohle nemělo chybu. Hned od začátku mne kniha vtáhla a nechtěla jsem ji vůbec dát z ruky. Neustále se něco děje, že není čas ani si vydechnout. A nejlepší postavou byl opět prachový králíček. Tato série je opravdu výborná. Můžu doporučit :)

IvikaS
09.05.2020 4 z 5

Lehká a čtivá oddechovka.

zuzana4291
27.05.2018 3 z 5

Opět další podobný scénář. Tentokrát byl děj trochu nudnější než předchozí. Ale jinak poříd stejné. Uvidím co poslední díl.

kacaaba
09.04.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, jako celá tahle série. Je tam všechno, od romantiky, dobrodružství, Fantasy po detektivní příběh. Čte se to samo.

angelbooks
13.02.2018 5 z 5

Kniha doslova zhltnuta za 6 hodin. Nechtěla jsem se od ní odtrhnout a díky bacilům jsem ani nemohla.
Celý den mám ležet v posteli a co jiného dělat, než sáhnout po nějakém pěkném a napínavém románu od A. Quick?
Rozhodně doporučuji. Možná vám začátek přijde trochu nudnější, přibližně 20 stránek, ale na horské dráze také jedete nahoru pomaličku, pomalu. :)

moudivlacek
08.09.2016 4 z 5

Sice moc nemusím scifi, ale bylo to hezké, bohužel jsem to četla náhodně, tak to zkusím vzít od začátku.

alzbeta4340
30.07.2016 5 z 5

Velmi vhodné pro fanoušky paranormálních romancí. Jeden z nejlepších dílů této série. Pěkné čtení na jeden večer. V rámci žánru velmi povedené.

kocourjulie
19.07.2016 5 z 5

Souhlasím, tenhle cyklus by měl vycházet daleko častěji. Prachoví králíčci jsou těžce návykoví.

biki
13.05.2016 5 z 5

Tak to jsem si zase početla. Akorát to skončilo moc brzy, protože bych se moc ráda dověděla, jak bude pokračovat Rafův výzkum. Třeba to autorka v další knize poodhalí. Jo, a prachoví králíčci opět nezklamali.

Fifth Element
11.05.2016 5 z 5

Jako celou arkanskou sérii i tuhle knihu jsem si užívala.. Škoda jen, že vychází tak strašně pomalu za sebou :)

Amanda Quick (p)
americká, 1948