Rafael van Helsing: Rukověť lovce upírů

Uplynulo už dvě stě let od doby, co Abélard van Helsing sepsal své pokyny, jak lovit démony, a jméno Van Helsing se v celém pekle stalo známým a obávaným. Ač s rostoucí vlnou zla bojovaly celé generace van Helsingů, poslední z Abélardova rodu netuší o svém hrozivém osudu vůbec nic, dokud nestane tváří v tvář královskému upíru, jenž ho hodlá zničit. V tajné kartaginské knihovně se Rafael van Helsing dozví o přísné upírské hierarchii, o rodové linii, jíž si předávají krev svého Pána Vampýra. Nejvíc jej ale znepokojí popis ďábelských obřadů z Knihy Vampýrovy a proroctví o světě, jemuž budou vládnout upíři, kteří svého temného Pána jednoho dne povolají zpět. Rukověť lovce upírů názorně a dopodrobna popisuje dovednosti a strategie, jež je třeba ovládat, chceme-li toto prokleté plémě vymýtit. Líčí též Rafaelův osobní střet s upírem, který si umanul, že rod van Helsingů vyhladí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30292/rafael-van-helsing-rukovet-lovce-upiru-30292.jpg 4.727
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Pavilion Books

Raphael Van Helsing: The Vampire Hunter\''s Handbook, 2007

Kniha Rafael van Helsing: Rukověť lovce upírů

PetraJirků
21.11.2019

Nádherně promyšlená kniha. Pro milovníky upírů úžasná. Líbí se mi tvrdý papír stránek a obálky s dopisy.

jana6585
06.02.2017

Úžasná kniha,originálně zpracovaná.

Babsie
12.07.2015

Jako malá jsem tyhle knížky milovala a i teď si v nich ráda zalistuju, krásně napsané a ilustrované, rozhodně skvělá knížka:)

Nicol13
14.12.2014

Úžasná kniha.
Už jsem viděla pár podobně zpracovaných knih, ale tahle je prozatím nejlepší.
Nejvíce mne zaujaly ilustrace, opravdu nádherné. Kniha je do detailu propracovaná a přečtete ji jedním dechem :)
Za mě 5* a vřele doporučuji.

virdzil
05.06.2014

Velmi zajímavá a moc pěkne nakreslená. Doporučuju.

moonchild
28.02.2014

Opravdu zajímavá kniha.Takovou nikde nenajdete.Kromě ostatních rukovětí.

PanKérka
24.03.2013

Krásné ilustrace, jednoduše ale velmi zajímavě podáno. Rozhodně doporučuji všem se zálibou v upírech :)

Buranka
17.04.2012

Z téhle knihy sem byla nasmírně unešena ....Už jenom ty obrázky jsou úžasné opravdu ani nemám slov ! :)) Knihu si doma střežím jako oko v hlavě !

upíři

všech 7 knih autora