Rady bylináře Pavla

Rady bylináře Pavla https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64989/rady-bylinare-pavla-64989.jpg 5 21 3

Kniha obsahuje základní praktické postupy na využití léčivých bylin a rady, které se opírají o autorovu dlouholetou úspěšnou praxi. Důležitou součástí knihy jsou také vodoléčebné postupy vycházející z prací skavného německého léčitele Sebastiana Kneippa.

Zdraví
Vydáno: , Eminent

Lucieenka
06.04.2021 5 z 5

Stručná kniha plná výborných rád a bylinných receptů. Na závěr knihy vysvětlení pojmu magnetismu a pár úspěšných rád pro lepší zdraví.

vesirena
06.03.2012 5 z 5

dobrých rad spousta, kniha hodnotná- jediným nedostatkem je, že v Receptáři nejsou nemoce nebo problémy řazeny abecedně, takže vyhledávání problému zabere nějaký čas a člověk vlastně ani neví, jestli tam najde to, co hledá...stačilo by doplnit rejstříkem v příloze...zajisté dalo by to nějakou práci, ale není to nemožné.
Naopak se mi líbí rozdělení na koupele, kapky-mastě a mazání, šťávy- vína-likéry, obklady...

WEIL
02.01.2012

Dobrých rad, které směřují k zlepšení zdraví, není nikdy dost. A bylinkář Pavel Váňa to moc dobře ví a nenechává si to jen pro sebe.