Radovanovy radovánky - Jak se Radovan naučil hvízdat a další příhody

Radovanovy radovánky - Jak se Radovan naučil hvízdat a další příhody

Zdeněk Svěrák dětem. Veselé příběhy zahradnického synka Radovana od Zdeňka Svěráka znáte z televizních večerníčků. Radovan má stále dobrou náladu a ze všeho má radost. Prožívá spoustu dobrodružství i tam, kde by se jiné děti bály. Přečtěte si, jak se Radovan naučil hvízdat, jak se hadici narodily děti anebo jak objevoval tajemství v mlze. Kniha s ilustracemi Zdeňka Smetany potěší všechny malé čtenáře. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/115/radovanovy-radovanky-jak-se-radovan-9ep-115.jpg 4.721
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Fragment (ČR)

veronie
10.11.2016

Opět musím konstatovat, že pan Svěrák píše báječně a je úplně jedno jestli se jedná o čtení pro děti či dospěláky. Radovanovy příběhy jsou milé, veselé a už máme nachystanou další knihu s tímto usměvavým rošťákem.

zuzi1162
14.05.2016

Klasika

WEIL
10.10.2011

Velice vydařené večerníčky, mě blízké, neb je mi blízký autorův styl vyprávění ve formě čtené, nejlépe, když ho čte sám.

podzim
07.02.2011

A jak si tak na všechno vzpomínal, ve spánku se usmíval :)