Radoslav Brzobohatý – Chlap se širokým srdcem

Radoslav Brzobohatý – Chlap se širokým srdcem https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74306/bmid_radoslav-brzobohaty-chlap-se-siroky-VaO-74306.jpg 4 12 3

Radoslav Brzobohatý není jen vynikající herec, který nám prostřednictvím svých filmových i divadelních postav rozdává radost už více než půl století. Je to také osobnost, v níž se spojují ostré rysy a pevné zásady chlapa, který neuhýbá, a citlivá duše umělce, otce a manžela. V této knize se tak dočtete nejen o jeho přebohaté herecké kariéře, ale také o tom, co v životě považuje za důležité, co ho těší či naopak trápí, o velkých filmech let šedesátých i zlém období o dekádu později, o cestě našimi scénami od statování v Národním divadle a začátků na oblasti přes libeňské Divadlo S. K. Neumanna a milované Divadlo na Vinohradech až po jeho vlastní Divadlo Radka Brzobohatého… Potěší Vás také jeho vlastní slova o rodině, přátelství, milované profesi či třeba valašských kořenech, stejně jako příspěvky přátel z divadelní a filmové branže. Věříme, že po přečtení této knihy před Vámi bude stát Váš oblíbený herec v zase o něco jasnějších konturách.... celý text

niknikita
08.04.2019 5 z 5

Není to literární skvost, to přiznávám, ale i přesto jsem ráda, že jsem mohla nahlédnout do života člověka, který má pevné místo v mém srdci.

"Co si člověk neodžije, to nikdy plně nepochopí."

Mimořádná osobnost a nádherný chlap. Valach, kterého nejde nemilovat. To je Radek Brzobohatý ❤️
Je to osobní, omlouvám se...

Stoker
16.10.2016 2 z 5

Kniha mi prišla ako zlepenec informácii získaných z webu a z tlače. Nič nové neprináša, všetko si viete dohľadať na webe. Veľmi slabý pokus o biografiu pána Brzobohatého.

milan.krimsky
24.10.2015 4 z 5

V knize akorát mohlo být více fotografií z reálného života

čeští herci

Kniha Radoslav Brzobohatý – Chlap se širokým srdcem je v