Pojď se mnou, Radko!

Pojď se mnou, Radko! https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2176/mid_pojd-se-mnou-radko-4Nk-2176.jpg 4 565 42

Radka série

< 3. díl

Osmnáctiletá Radka si brzy uvědomuje, že krása, kterou ji příroda obdařila, není vše, že hlavní je potkat opravdovou lásku a nalézt pevné místo v životě. S tímto poznáním překonává nejrůznější úskalí: hrozí se rozkolu mezi rodiči, plno nástrah jí přináší škola, hlava se zatočí při pohledu do Jeho očí... Její kluk je hezký jako obrázek, chytrý jako kniha, je hodný - ale stačí to? Je takový, aby se na něj mohla vždy spolehnout? Radka odpovědi na své otázky nachází o prázdninách, které tráví s partou přátel v Itálii.... celý text

Terisek99
28.10.2017 5 z 5

Úžasně zakončený příběh. Zamilovala jsem si ji.

Ajinka126
30.07.2017 4 z 5

V mých náctiletých memoárech se tato kniha píše tučně. Bavila mě asi nejvíc. Bylo to příjemné zakončení. Já jsem pochopitelně hltala romatickou část děje a těšila se na dobrý konec.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Další super kniha. Skvělé zakončení třetího dílu. Doporučuji.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a velice čtivá trilogie, asi jedna z mála knížek od této autorky, ke kterým jsem se dříve čas od času vracela, a která mne více zaujala.

venacava
13.12.2016 4 z 5

Ať žije základní škola ... ještě po více jak 15 letech si pamatuji jaké to bylo čtení

Alien.
05.08.2016 5 z 5

Tento díl je ze všech tří nejlepší. Úplně jsem hltala část, když byli v Itálii :) Ale moc mi neseděl Matěj i když byl tak chytrý.. Přišel mi hrozně neschopný a pořád si stěžoval. Za mě 5*

jaste
03.05.2016 4 z 5

O malicko lepsi, nez predchozi dily, avsak nemuzu si pomoct, hlavni hrdinove mi pripadaji, jako by byli nekdo jiny. Rada jsem si zavzpominala na sve nactilete casy.

Porthos
24.02.2016 5 z 5

Skvělé zakončení skvělé trilogie, tenhle díl se mi líbil nejvíc! Super!

independentka
03.08.2015 5 z 5

Má nejoblíbenější "teen" kniha .... ani nevím, kolikrát jsem byla schopná ji tenkrát přečíst :D

Hanulinas
27.07.2015 5 z 5

tuto sérii knížek jsem četla už před hodně lety, ale stále si pamatuji děj a asi si budu muset tyto knihy opět půjčit

Ann98
07.06.2015 5 z 5

Opět skvělá kniha a nádherné zakončení, dobře to dopadlo, takže jsem spokojená:)

pavlinkaa
27.05.2015 5 z 5

Třetí díl Radky také stojí za to, Itálie nemá chybu. Tady byl opět Pavel ten úžasný muž :) Nevím proč, ale nějak Radce nevěřím. No docela by mě zajímal i čtvrtý díl :)

Karolína18
13.08.2014 5 z 5

Od začátku všem musí být jasné, že Radce není Pavel stále ještě ukradený. I když se snaží začít znovu, prostě to nejde. Úžasná knížka a naprosto úžasný konec. Dokud jsem nezjistila, že má Pavel Radku pořád rád, nemohla jsem se od knížky odtrhnout a vlastně potom také ne, protože to bylo vážně krásné.

1v8na
05.08.2014 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Bylo to opravdu výborné!

Beni
03.08.2014 5 z 5

Jsem strašně ráda, že to takhle dopadlo... no ale to s tím instruktorem autoškoly... to jako vážně???

Poutnice
09.10.2013 4 z 5

tenhle díl se zase vrací na úroveň prvního :) a zase tu Radka prochází transformací vlastního já. Dospěje

Marčullkas
23.07.2013 4 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes sahám po jiné literatuře :)

herotabe53
12.03.2013 4 z 5

Jo, ta knížka se mi hodně líbila. Ikdyž jsem ty první 2nečetla, snadno jsem se vpravila do děje.
Napínavé, neočekávané, jo fajn..

dendisek3
15.08.2012 5 z 5

Prostě nejlepší, naprosto úžasná knížka. Všechny 3 díly jsou úžasné.

Alexxandra
04.06.2012 4 z 5