Radiant 2

Radiant 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467700/bmid_radiant-2-7OT-467700.png 5 15 3

Radiant série

Seth se na Artemis připravuje na své první dobrodružství, ale není to jen odhodlání, co bude potřebovat. Pro začátek by se hodilo vědět, kde nemesis hledat. Nezbývá mu tak nic jiného, než se opět spojit s Docem a Melí. Jejich první společná práce je čeká na ostrůvku Rámusov.

Atlantis
22.05.2023 4 z 5

3,5* Druhý Radiant je ke svojí škodě neskutečně ukecaný. Malé panely jsou naplněny textem, který v sobě skrývá relativně povedené hlášky, ale tohle prostě není anime, tady se nemusí pořád povídat. Doufám, že autoři na tomhle nedostatku do budoucna zapracují, protože jinak se docela bavím. Zajímají mě postavy, svět má obrovský potenciál a jak říkám - ten vtip a humor je tady taky. Jen to celé tak nějak vybrousit.

GoodGames
23.03.2021 5 z 5

Radiant 2 si udržuje kvalitu prvého dielu, dej sa presúva do nového prostredia a ukáže sa tu viacero nových postáv a aj nová Nemesis. Pre mňa sa zatiaľ jedná o perfektnú manga sériu, ktorá je prepracovaná po všetkých stránkach. Skvelá kresba, všadeprítomný humor, príjemná atmosféra, sympatické postavy, pútavý príbeh a aj zaujímavá akcia. Ak hľadáte zábavnú mangu plnú akcie, rozhodne skúste Radiant.

Aykiru
14.03.2021 4 z 5

Druhý díl Radianta pokračuje v duchu toho prvního. Vtipné momenty, spousta rvaček, výbuchů, kladný hrdina s těžkým dětstvím a tajemstvím na krku. Poprvé se objevuje i záhadný nepřítel. Klasika, která je ozvláštněna tím, že reaguje na aktuální dění ve Francii. Pokud máte rádi klasiky jako je Naruto, Bleach atd., vřele doporučuju.

Tony Valente
francouzská, 1984