Rachel a Alex

Rachel a Alex https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148317/rachel-a-alex-148317.jpg 4 85 8

Rodina Stanislaski série

Rachel sa pri svojej práci náhodne stretne so Zackom Muldoonom. Rachel je advokátka, ktorá obhajuje Zackovho brata Nicka, ktorého prichytili pri lúpeži. Zack je drsný námorník, ktorý mladej advokátke nedôveruje. Po čase však zistí, že sa mýli a sám pomôže advokátke usmerňovať brata. Situácia sa skomplikuje, lebo nielen Zack, ale aj mladý a nerozvážny Nick sa do Rachel zamilujú. Ako sa situácia vyrieši? Čo sa stane s Nickom? V druhej časti knihy sa stretneme s Alexom, policajným vyšetrovateľom. Ten je po mnohých skúsenostiach presvedčený, že sa v ženách dokonale vyzná. Pri jednej nočnej pouličnej razii však zatkne Bess. Domnieva sa, že je jednou z tých, ktoré pracujú pre svojich pasákov. Bess však Alexa presviedča, že všetko je inak, a netají sa ani náklonnosťou k nemu. Zapáčil sa jej už na prvý pohľad. Presviedča ho, že je autorkou úspešného televízneho seriálu, a to, o čom píše, chce zažiť na vlastne koži. Uverí jej Alex? Dokážu si k sebe nájsť cestu? Ako na ňu zareaguje Alexova Rodina?... celý text

petraj30
14.06.2020 3 z 5

Bylo to moc pěkné, ale předchozí dva díly se mi líbili o něco málo víc. Ta jejich rodinka je vážně povedená.
Bylo to krátké čtení na jedno dopoledne nebo večer, ale jsem naprosto spokojená, protože kniha obsahuje přesně to, co mám ráda.
Myslím, že tento díl bude mít ještě dohru, tak se budu moc těšit na další rychlé odpočinkové čtení:-)

dr.romca
28.01.2020 2 z 5

Tak tohle byla nuda, jedna z těch slabších....

moudivlacek
30.12.2019 5 z 5

Krásná romantika a zároveň ukázka, jak snadno může mladý člověk se dostat na šikmou plochu, a jak je těžké pro okolí ho přestat brát okamžitě jako zloducha, a oč je těžší takovému člověku pomoci si uvědomit, že udělal něco špatně, ale je mu nabídnuta možnost to změnit, o tom, jak křehké jsou city dospívajících lidí.
Krásné, doporučuji.

mariva
17.10.2018 4 z 5

Odpočinková četba, u které může čtenář vypnout a odpočívat.

jitka7
13.01.2016 1 z 5

Nuda, nuda, nuda. Vůbec mě příběh nebavil, ani jeden. Nedokázala jsem se pořádně začíst a četla jsem to snad několik dní s dlouhými přestávkami.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Jako vždy od této autorky fajn román stojí za přečtení.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkné oddychové čtení.

WEIL
04.09.2011

Potřebuje láska advokátku a advokátka lásku? Asi ano.