Queen - Nový obrazový dokument

Queen - Nový obrazový dokument https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192707/queen-novy-obrazovy-dokument-192707.jpg 4 32 8

Kniha dokumentuje život skupiny Queen od jejich prvního živého vystoupení v roku 1971 až do roku 1992 kdy sa uskutečnil koncert na počest Freddie Mercuryho.

Literatura naučná
Vydáno: , Champagne Avantgarde

Queen - The new visual documentary , 1992

dexterman
01.01.2021 5 z 5

Naprosto parádní . Tady opravdu není co vytknout . Super obrázky a výborně napsaný text . Nicméně se tam občas objevují tiskařské chyby . To však na kvalitě této publikace naštěstí moc neubírá . Je to prostě skvost ,

Rudanek
29.08.2020 5 z 5

Krásně napsaná kniha, doplněná překrásnými fotografiemi, při čtení si člověk připadal, jako by tam v danou chvíli byl. Freddie byl jedinečná osobnost, na kterou se nikdy nezapomene.
Knihu doporučuji všem, kteří Freddieho milují stejně jako já.

Jane82
27.03.2019 5 z 5

krásné fotografie,krásná kniha,pamatuji když jsem si jí koupila hned v autobuse cestou domů jsem ji přečetla, prohlídla, až jsem málem zapomněla vystoupit :-) :-) :-)

triatlet
03.12.2018 3 z 5

Po zhlédnutí filmu Bohemian Rhapsody jsem oprášil cd A Night At The Opera a opět prolistoval obrazovou publikaci Queen - Nový obrazový dokument.
Velkoformátové fotky, přehled koncertů i doprovodný text chronologicky bilancují vývoj kapely.
Nebýt dělení slov jak z automatu (kamar-
ádům - s. 9), typografických chyb a překlepů (?) typu "štvrtý přídavek" (s. 21), tak je publikace 100%.
Bohužel těch "štvrtých" je tolik, že překladatel prokazuje své neumětelství. Navíc neumí zapsat přímou řeč, místo žebříček napíše řebříček, o Brianově kytaře píše jako o kitaře...
Popisky u fotek nahodilé a typu "další strana dolu".
Perlou je překlad "V květnu se Brianovo příjmení zamilovaně spojilo s herečkou Anitou Dobsonovou." (s. 91)
Netušil jsem, že už v r. 1992 existoval translator.
Fotky pěkné, ale text, bohužel, vinou špatného překladu podprůměrný.

horkosladka
20.11.2018 5 z 5

Super fotografie kapely. Pro mě nostalgická kniha z dětství, kdy jsme s bráchou poslouchali na gramofonu první desku Queen a vyzrálé Innuendo.

mrkvivit
04.11.2016 3 z 5

Když jsem tuhle knížku před mnoha a mnoha lety dostal k narozeninám, byl jsem nadšením bez sebe a shltnul ji za odpoledne. Postupem času jsem ale začal zjišťovat, že není zrovna moc přesná (Frediieho pravé jméno opravdu není Frederick atd.) a taky nějak podivně přeložená. Nicméně jako obrazový dokument - jak je uvedeno i v názvu - je výborná a často se k ní vracím. Za zmínku stojí i detailně rozepsaná diskografie včetně sólových desek členů kapely na konci knihy a soupis všech odehraných koncertů.

skay
25.09.2013

Super kniha

cathyblack
23.04.2012 5 z 5

Kniha je suprovým dokumentem o jedné skoro vůbec neznámé skupině :D. (Moc hezké fotky). Přečetla jsem ji během hodinky a potom machrovala před kamarády v hospodě.

Freddie Mercury, 1946-1991 Queen (hudební skupina)

Autorovy knížky

1992  86%Queen - Nový obrazový dokument