Putování pod koňskou plachtou

Putování pod koňskou plachtou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30639/putovani-pod-konskou-plachtou-30639.jpg 4 16 2

Jaké to je, když se sourozenci vydají se dvěma poníky a vlastnoručně vyrobeným vozem napříč republikou? Dvanáctiletá Zuzka a starší bratr považují putování za neobvyklé dobrodružství. Na své cestě se setkávají s různými lidmi a ne vždy cesta pokračuje podle jejich představ. Příběh plný vzrušení, napětí, úsměvných historek a taky špetky lásky jistě zaujme mnoho čtenářů. Každý v knize najde něco, co mu je blízké a připomene mu střípky z vlastního dětství. ... celý text

Elizza
16.07.2021 3 z 5

Dobře... dočetla jsem to. Už je to snad deset let a nikdy jsem se k tomu nevrátila. Po těch letech si pamatuju především na krajně podivné rychlovztahy a především naprosto příšerný jazyk, který ani v nejmenším nepřipomínal něco, co se honí v hlavě dvanáctileté holky. Příběh byl zajímavý, ovšem forma přímo vyzývala k tomu, se na to vykašlat.
Tři hvězdy jen za to, že je to jedna z mála knih téhle autorky, ze které neřve photoshopová funkce oříznout, na padesát metrů.

WEIL
12.08.2011

Opět kniha o mladé hrdince, která se starším bratrem se vydá na toulky po celé republice a přitom poznává dobré i zlé lidské chování.