Putování po čtrnácti životech

Putování po čtrnácti životech https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293036/mid_putovani-po-ctrnacti-zivotech-dxZ-293036.jpg 4 14 8

Teorie reinkarnace není z hlediska více než dvou tisíciletí dějin myšlení v Evropě ani nová, ani importovaná. Nová a importovaná je jen v úzkém pohledu posledních pár staletí, kdy začala být zmiňována a šířena některými evropskými a americkými filosofy, antroposofy, teosofy a okultisty a po Druhé světové válce ve větší míře i samotnými Asiaty, Indy, Japonci, Tibeťany, Vietnamci, Thajci a podobně, kteří už tehdy ve větším počtu přicházeli do Ameriky a do Evropy a šířili zde své ideje. Autorka knihy Putování po čtrnácti životech v sobě našla odvahu podělit se s druhými lidmi o své zážitky při procesu terapie minulými životy. Druhý takový pokus na světě, aby sám protagonista procesu své zážitky sepsal a publikoval, pravděpodobně neexistuje.... celý text

Sarriii
10.12.2023 5 z 5

Čtivé a velmi zajímavé. Rozhodně k zamyšlení-nad životem,nad osudem,nad karmou,nad vírou a smyslem života. Co je dobré a co je špatné? Je dělat chyby a vědomé "zlo" přípustné?
Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla

Tomáš636
14.09.2019

Kniha se dá přečíst, ale je poznat, že kniha je psána z teoretických znalostí ne ze znalosti minulých životů. A i znalosti z historie někdy chybějí. Dosti mě například rozesmála věta
,,byla rozhodnutá bojovat po boku mužů i když galské ženy měly jiné poslání´´ ve skutečnosti galské ženy dosti často bojovali po boků mužů. Jak v této knize tak ve druhé knize kterou jsem odložil v půlce druhé kapitoly mi připadá jako by autorka pod rouškou minulých životů chtěla měnit historii jako to například dělají Americké historické filmy.

kit21
24.01.2019 4 z 5

Zajímavé, čtivé, k zamyšlení... Poutavé příběhy, ktere vás nepustí...

Nartaya
04.05.2018 5 z 5

Povzbudivé i skličující zároveň.

Alíša236
16.02.2018 3 z 5

Jednotlivé příběhy jsou psány poutavě a kniha se čte pěkně, ale po duchovní stránce mi nesedla. Přečetla jsem na toto ,mě blízké, téma více knih a s touto nesouzním.

Janka7
05.08.2015 5 z 5

Pěkná zajímavá kniha... čtivé příběhy, od kterých se nedá odtrhnout. Četla jsem vícekrát.

TeerK
20.11.2014 5 z 5

Úžasné, inspirativní čtení nutící k zamyšlení, které se hluboce dotkne každého, kdo se o duchovno a minulé životy zajímá... Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.

Reona
08.01.2014 5 z 5

Velmi čtivá kniha, autorka popisuje několik svých životů a zdůvodňuje vazby mezi nimi. Už jsem se ke knize vrátila a nejednou.
Dle mne jedna z nejlepších knih tohoto typu.