Půst - cesta k dokonalosti

Půst není jenom jedna z mnoha detoxikačních metod. Skrývá v sobě neomezené možnosti pro práci s vlastním tělem i myslí. Půstem můžeme vyléčit prakticky jakoukoli chorobu i přeprogramovat svoji mysl. Stačí pouze vědět jak a chtít.

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160162/pust-cesta-k-dokonal-160162.jpg 4.58
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, In press CZ

Kniha Půst - cesta k dokonalosti

Monike

Cenne informace, jsem rada, ze jsem knihu dostala!

Michal2222
06.01.2020

Kniha je kladně hodnocená díky své jasnosti sdělení jakými pravidly a zásadami se při praktikování půstů držet. Jsou jednoduchá, pochopitelná a nelze s nimi jinak než souhlasit. Důležitá je však druhá část, která přiblíží i otázku kontrolování mysli v průběhu půstů a možnosti "přeprogramování" celého těla včetně zmíněné mysli. V porovnání s knihami o meditacích jsou zde uváděná fakta pravdivá a uvěřitelná. Pravdu se dovědí jen ti, kteří sami dlouhodobým půstem se všemi náležitostmi projdou. A třeba se i uzdraví...

ales6264
28.06.2019

Velmi cenné informace. Pro mě významnější, než detailní návody "technického" provedení. Není to tedy podrobný návod, ale jak sám autor uvádí: "Jediné, co musíme udělat, je poslouchat hlas svého těla i mysli současně. Proto jsme v této knize nenašli žádné konkrétní návody a postupy, ale pouze obecná pravidla."