Pusheen peče! - Kuchtíme s košištou

Pusheen peče! - Kuchtíme s košištou https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450931/bmid_pusheen-pece-kuchteni-s-kosistou-eeX-450931.jpg 4 7 1

Upečte si barevné dortíky, sušenky a další lahůdky ve tvaru košišty Pusheen! Naprosto nepostradatelná kuchařka pro všechny milovníky Pusheen a koček obecně. Přináší čtyřicet receptů na sladké dobroty a lahodné svačinky inspirovaných touto rozkošnou buclatou a nezbednou košištou. Každý recept je buď ve tvaru Pusheen, nebo zobrazuje její obličej či obličeje jejích přátel, takže výsledek bude lahodit také oku. Recepty jsou určené domácím kuchtíkům různých úrovní. Od ovocných dortíků až po koblížky a ještě dál – v této kuchařce si nějakou mňamku najde každý!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , CooBoo

Let's Bake!: A Pusheen Cookbook , 2020

haki34
25.04.2022 4 z 5

koukám koukám modrá čísla..a právě tahleta se mi zdá aspoň nejak prakticky využitelná, zajímavé receptíky. Něco s naší Pusheenofilkou určitě ukuchtíme ;) a jelikož to byl dárek k narozkám, třeba na ty další připraví pohoštění ve stylu Pusheen !
Hlavní část knížky tvoří sladké recepty, ale na konci je i oddíl slaného pečení.
doporučuji vyzkoušet...

Claire Belton