Punisher MAX: Svět sovětů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

A co na nás čekalo tam, to by trumflo i ďábla... Někdo si palbou z AK-47 probíjí cestu ruskou mafií v New Yorku. A ten někdo není Punisher. Když Frank Castle začne zabijáka hledat, najde podivného človíčka s milým úsměvem a touhou po pomstě, která se vyrovná té jeho. Valeriji Stěpanoviči zabralo desítky let a tisíce kilometrů, než se dostal blíž k tomu, kdo zradil jej a jeho kamarády. Z afghánských hor se přes podsvětí rozkládajícího se Ruska dostal až sem, do newyorských ulic. Ale nežene ho jen tuctová ublíženost. To, co se stalo páté rotě gardové výsadkové divize v kopcích jižně od Kábulu, je nepopsatelná noční můra, spíš obludná exploze krutosti než běžný příběh z války. Teď je čeká práce. Čekají na ně lidé, které nelze nechat naživu. Ale Rusovo vyprávění probudí ve Frankově srdci nějaký dávný hněv – a on zjistí, že takhle blízko k vlastním mezím se ještě nedostal. A že je zralý na rozhodnutí, které už nikdy nevezme zpátky. PUNISHER: SVĚT SOVĚTŮ napsal Garth Ennis (Hitman, Preacher) a nakreslil Jacen Burrows (Neonomicon, Providence) a obsahuje příběhy č. 1–6. „Tohle je hororový komiks a taky komiks válečný – a otřese s vámi, což dovedou jen ta nejlepší díla z obou žánrů.“ – comicbook.com...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479357/big_punisher-max-svet-sovetu-qPu-479357.jpg 4.723
Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Punisher MAX: Soviet (1-6), 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Punisher MAX: Svět sovětů

jarynek
24. února

Od Ennise už jsem něco přečetl, ale na Punishera se ještě nedostalo. Přesto jsem tak nějak tušil, oc mohu očekávat a mé očekávání bylo splněné. Honba za spravedlností a vyrovnán se s minulostí, kde se nejedná v rukavičkách a krev teče v potocích. Překvapivým parťákem Franka Castla je ruský veterán z afgánistánské války a nadmíru jim to šlape.
Trošku jsem se bál kresby, zda nebude příliš uhlazená, ale ne, i ta se k příběhu hodila a přispěla k mé radosti z knihy.

OldaB
06. února

Pořádně drsná hra, Ennis je zjevně při chuti.


MARTh
25.12.2021

Oh...v mých takřka padesáti letech, kdy jsem konečně poznal kouzlo komiksů :-), šlo o moje první - a dlužno dodat, že nadmíru působivé (a současně nikoli poslední) - setkání s Punisherem....v knize sledujeme silný příběh, v němž Frank Castle v podstatě náhodně spojí síly s bývalým elitním ruským vojákem Valerijem Stěpanovičem a společně se pouští do realizace Valerijovy mnoho let živené, zasloužené, byť současně brutální, pomsty...čtenáře čeká svým způsobem nenáročný, ale velmi svižný a úderný příběh, a rovněž skvělá kresba, která mi hned připomněla Moorův Neonomicon....Za mě jednoznačně 5*

Norri
18.12.2021

Drsný a poctivý příběh Franka Castlea a Valerije Stěpanoviče. Příběh rozkročený mezi ruskou válkou v Afghánistánu a současností. Punishera ještě nemám plně načteného, ale tohle mi zatraceně šmakovalo.

Ivan Kučera
26.11.2021

„Slyším je i těď.“ Tak toto bolo miestami drsné i na Punishera. Na Světě Sovětů je super, že Frank Castle je tu skôr vedľajšou postavou (!) a do popredia sa dostáva sympatický muž, ktorého ale démoni minulosti zdevastovali do takej miery, že videl možno ešte brutálnejšie veci, ako náš obľúbený Kat. A to už je vážne čo povedať. Zošitu okrem tejto skvelej, charizmatickej postavy (a zaujímavej chémie, ktorú s Punisherom má) výrazným spôsobom pomáhajú výborné hlášky, priamočiary a v dobrom jednoduchý scenár a príjemná, prevažne lesná výprava.

Fuckenbrau
04.11.2021

Velký Garth je zpět!! Konečně někdo zas vydal něco od Gartha Ennise, a dokonce to je jeho návrat tam, kde krve teklo nejvíc a játra hřezla o stošest. Ano, je to návrat k legendární kydlící postavě, jenž se jmenuje Frank Castle.

Nebudeme chodit kolem odjištěného granátu, je to návrat naprosto do-ko-na-lý, já bych řekl i mrdózní! Brutální příběh se točí kolem ruských mafiánů a veteránů z Afgánistánu, surových událostí a činů, jenž se staly tam. Tyto činy lze spíš označit za grandiózní explozi krutosti a zrady. A po letech to vše spěje do extramaskrálního finále, kdy i Punisher možná bude muset překročit své vlastní meze...

Garth je zpátky ve vynikájící formě, tedy co se týče syrovosti scénáře, přestřelek a násilných scén. Co tady zcela chybí, je taková ta zábavná brutalita, ale tady jsme v řadě MAX a to se tu vlastně nenosí.

A pan Burows? Ta kresba? Neonomicon nebo Providence jste četli ne? Jako paráda, tohle nemá chybu. Řekl bych že mudžahedíni nebo rusáci s kalachama, nebo prostřílení mafiáni mu jdou možná ještě víc, než chapadlovité stvůry z Lovecraftových světů.

Nejlepší Punisher od toho, kdy přestal vycházet Punisher od... Gartha Ennise!!

GoodGames
20.10.2021

Punisher: Svět sovětů je skvelým Ennisovým návratom ku svojmu obľúbenému hrdinovi. Jedná sa o perfektne napísaný a poriadne drsný príbeh, ktorý ma svojou kvalitou veľmi milo prekvapil. Nepatrím medzi veľkých Punisherových fanúšikov, ale toto som si maximálne užil. Naozaj odporúčam.