Půlnoční vrah

Půlnoční vrah https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344265/bmid_pulnocni-vrah-2Sd-344265.jpg 4 39 18

Tara série

V poklidném městečku řádí masový vrah s perverzními choutkami. Místní jsou zděšení o to víc, že vrahem musí být jeden z nich. Ale kdo? Výbušný starosta, bodrý psychiatr, sympatická zubařka, uťápnutá zahradnice, slavný šéfkuchař, anebo bývalá kurtizána? A kdo je další na řadě? Kdo dostane dopis, ve kterém mu vrah oznámí, že o půlnoci zemře? Případu se ujímá soukromá vyšetřovatelka Tara.... celý text

postrach
06.03.2022 5 z 5

I tato kniha se mi líbila.Postav hodně.Vražd zbytečně moc.Motiv a vraha jsem neodhalila.

kolacky
23.05.2021 4 z 5

Tak tady jsem tápala celou dobu čtení...

jprst
23.12.2020 1 z 5

Šedý průměr, či spíše možná podprůměr, prostě nic mimořádného, co by upoutalo. Po "Poslední modlitbě" dost velké zklamání, další knihu této autorky si už odpustím.

iveta3689
08.10.2020 4 z 5

Velmi čtivé, i když se vlastně dlouho nic neděje. Trochu mě mátlo množství postav, možná zbytečně popsaných a rozvedených. Neubírá to knize ale na zajímavosti. Závěr byl trochu rychlý a zkratkovitý, ale celkově je kniha velmi dobrá.

Izu
22.02.2020 2 z 5

Nebavilo.

Cocina
11.06.2019 5 z 5

Po dlouhé době pěkná česká detektivka. Moc se mi líbila, i když jsem se ze začátku ztrácela v tolika jménech.
A hlavní vyšetřovatelka za mě trochu nesympatická.

knihomolkadorfa
12.05.2019 4 z 5

1. byla jsem ráda, že je to česká detektivka, takže jsem se v množství postav dokázala zorientovat
2. Tara je mi děsně nesympatická a vlastně ani nic moc nevyšetřovala
3. byla jsem fakt zvědavá, kdo je Půlnoční vrah, pachatele a motiv jsem neodhalila
4. četlo se to dobře

Marcik7
10.05.2019 4 z 5

opravdu velmi slušná detektivka, i jsem se zasmála

Modrina
29.10.2018 4 z 5

Souhlasím s názory, že je v knize spousta postav. Dalo mi trochu práce se v nich neztratit. Ale jinak velmi čtivě napsané a rozhodně to není ztráta času.

Janča089
02.08.2018 3 z 5

Obsahuje SPOILERY:
V knize je hodně postav, asi hlavně proto, aby měl čtenář víc adeptů na vraha. Ale vyznat se v nich dá. Musím říct, že ani mně nebyla soukromá vyšetřovatelka sympatická, a kdyby jí nakonec náhodou jedna z postav vše neodvyprávěla, byla by tam taky ještě teď. Neměla jsem pocit, že by v průběhu nějak vyšetřovala.. Závěr mi nepřijde moc pravděpodobný, na začátku bylo nastíněno, jak má vrah vše naplánované, nadepsané spousty obálek (a tedy konkrétních osob) a pak nedostal ani prostor, aby se k tomu vyjádřil - proč zrovna tyto osoby atd. Navíc nemám moc ráda, když se autor obrací ke čtenáři, což tady také párkrát bylo.

bagel
30.06.2018 4 z 5

Slabší čtyři hvězdičky, postavy působily místy až groteskně, ale děj byl svižný a rozuzlení zamotané.

Trina1
21.06.2018 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale Tara mi je prostě nesympatická. Všichni v jejím okolí jsou blbci (chlapi zejména), jen ona je hvězda.
Přesto čtu knihy Veroniky Černucké ráda. Dobře se čtou, děj se nevleče a má to spád.

dagmar5477
22.02.2018 5 z 5

Čtivá a napínavá detektivka, která si dokáže udržet pozornost.

MMacicekk
06.11.2017 4 z 5

V knize vystupuje velmi mnoho postav, které jsou mezi sebou ještě vzájemně příbuzensky provázány, a tak se v nich můžete ze začátku ztrácet. Kolikrát jsem do druhého dne, kdy jsem se opět dostala ke knížce, zapomněla kdo je kdo a ke komu patří a mnohdy musela listovat zpět. Než jsem se konečně začetla a pochopila všechny vztahy, byla jsem už daleko za polovinou. Druhá polovina knihy, kdy už jsem měla ve všech vztazích konečně jasno a neztrácela se v nich, mě bavila mnohem více a přečetla jsem ji prakticky jedním dechem. Mrtvých a podezřelých přibývá a já byla napnutá k prasknutí, kdo je nakonec onen Půlnoční vrah a jaký měl ke všem těm ohavným činům motiv. Měla jsem pár tipů, ale neuhodla ani jeden. Pokud máte rádi české detektivky odehrávající se v domácím prostředí a s obyvateli, kteří by jako z oka vypadli vašim sousedům, je tato kniha jistě správnou volbou.

akinomV
29.10.2017 4 z 5

příjemná česká detektivka

goldiex
17.10.2017 2 z 5

Po výborné Poslední modlitbě jsem tentokrát hodně zklamaná. Je tu velké množství postav, které se pletou (stejně jako si autorka plete sériového vraha s masovým). Děj postrádá napětí i vtip předchozí knihy, je tu mnoho nudných pasáží. Dočetla jsem jen proto, abych znala vraha, kterého jsem ale stejně uhodla.

Marluksa
29.09.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Čtivé, zábavné, napínavé, zamotané, prostě přesně taková správná česká detektivka. Žádná zbytečná omáčka, což oceňuji. Ostrovtip a styl autorky je prostě skvělý! Takže opět za pět (hvězd).

Danago
12.09.2017 5 z 5

Toto je moje druhá knížka od autorky . Poslední modlitba se mi hodně líbila a Půlnoční vrah se mi líbil úplně stejně . Knížka je velice čtivě napsaná má spád celou dobu , bez hluchých míst. Tara je mi velice sympatická. Knížka je svěží , vtipná a má nápad. Konec mě překvapil, vraha jsem neuhodla dokud ho autorka neprozradila. Je to česká detektivka a přesto rozhodně stojí za přečtení. Knížka si na nic světového si nehraje a to já oceňuji.