Odvrácená strana půlnoci

Odvrácená strana půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8665/odvracena-strana-pulnoci-8665.jpg 5 199 26

Půlnoční série série

První kniha série Odvrácená strana půlnoci. Velmi krásná Noelle se z mnoha pádných důvodů nezvratně rozhodne, že bude nenávidět muže. Zdá se, že americký pilot Larry ji svou láskou a slibem manželství už už vyvede z bludného kruhu. I on však nakonec zklame a stává se objektem její rafinované pomsty...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

The Other Side of Midnight , 1973

Selinute
15.04.2014 5 z 5

Naprosto skvělá. Od začátku do konce udržuje čtenáře v napětí. Nutí ke čtení a nedá se od ní odtrhnout. Přesto, že jsem ji četla s odstupem času podruhé, nedá se ji nic vytknout. Prostě nemá chybu.

Val
21.08.2013 5 z 5

Bohužel zásadní chybou bylo se neinformovat a přečíst si jako první Vzpomínky na půlnoc.... No co už se mnou :-) Každopádně kniha byla opět luxusní, jak už to u Sheldona bývá. U většiny jeho knih mám také po přečtení pocit prázdna. Zde tomu tak nebylo, páč mi nikdo z hlavních hrdinů k srdci nepřirostl. Ovšem charaktery opět vykresleny bezchybně .

modranka
15.08.2013 4 z 5

Celý komentár by sa dal zhrnúť do jedného príslovia: Kto druhému jamu kope, sám do nej padá. Aj s pomocou podvodných advokátskych praktík.
Aj keď pri druhej časti (Vzpomínky na půlnoc) sa píše, že je voľným pokračovaním, jednoznačne knihy na seba nadväzujú a jedna bez druhej je ako vták bez krídel.

MarkétkaD
28.12.2012 5 z 5

Úžasně čtivá kniha. Závěr má rychlý spád, opět hra právníků plná zvratů....

Lidka
24.05.2012 4 z 5

Zajímavé, on ani jinak psát neumí. Rozuzlení až na posledních stránkách . Líbilo se mi to . A umí to navíc moc hezky napat. Je to Pan spisovatel . I když toho napíše hodně, tak jsou to kvalitní příběhy, vždycky mi něco přinesou.

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Spolu se Vzpomínkami na půlnoc naprosto dokonalé. Když jsem obě knihy dočetl, byl jsem zklamán, že už je konec, což se mě u sheldonovek stává velmi často.

Sidney Sheldon
americká, 1917 - 2007
2011  88%Pokud přijde zítřek
1998  81%Dokonalé plány
2002  91%Odvrácená strana půlnoci
2013  89%Hněv andělů
1995  86%Nic netrvá věčně

Kniha Odvrácená strana půlnoci je v