Nástup půlnoci

Nástup půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137176/bmid_nastup-pulnoci-q22-137176.jpg 4 230 25

Půlnoční rasa série

Bojovníka Ria trýzní nesnesitelné bolesti těla i ducha a pomalu, ale jistě se propadá do propasti šílenství. Stále se nedokáže vyrovnat se zradou své družky Evy a svůj život zasvětil nesmiřitelnému boji se Škůdci. Nic ho nemůže zastavit. Prastaré zlo je totiž na vzestupu a nad upířím národem se stahují temné mraky… Pro novinářku Dylan vše začíná objevem hrobky, ukryté hluboko ve skalách. Rázem se ocitne ve víru nebezpečí a hluboko pohřbených tajemství. Největší hrozbou je však onen přitažlivý muž, který ji zatáhne do světa temných vášní a nekonečné noci. Dylan čeká nelehké rozhodnutí: opustit Riovu půlnoční říši, nebo vsadit všechno na jednu kartu kvůli muži, který si postupně podmaňuje její tělo i duši? Nástup půlnoci je čtvrtým pokračováním upírské milostné ságy Půlnoční rasa z pera americké spisovatelky Lary Adrian. Opět se setkáváme se známými hrdiny a sledujeme jejich osudy, které je v tomto díle zavedou až do České republiky.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Brána

Midnight Rising , 2008

NikinkaFantasy
30.06.2013 4 z 5

Tato kniha se mi celkem líbila. Obálka mi ale přijde trošku divná. Jak kvůli situaci kde řve nějaká ženská osoba, nejspíš Eva, kvůli tomu že tam je pár = Dylan a Rio a to Eva takhle nežárlila a dokonce se s tím asi i smířila. Ale hlavně kvůli tomu že pár mi připomíná Edwarda/Roberta Pattinsona a Bellu/Kristen Stewart, při jedné postelové scéně v Rozbřesku. Nevím jestli se mi to tak nezdá jen mě, ale trochu to tak vypadá. Nicméně mě zajímalo, jak se opět Rio zamiluje a do koho a jsem celkem ráda, že nezůstal tím špinavým bezdomovcem, jako předtím než ho objevila Dylan. Knihu doporučuji. :-)

Iworri
21.05.2013 4 z 5

No já zírám ! Že by autorka byla sečtělejší než většina americké populace a snad i event. věděla, kde se ČR nachází ? :D Každopádně obal knihy je naprosto úděsný, o tom bez debat. Načež příběh samotný se mi velice líbil. Rozporuplnost mezi oběma postavami mi hrála na notu a Dylan byla skvělá ! Zbrklá, nebojácná, vtipná a hlavně zrzka jako já :D Velice vydařené dílko !

barborelka
11.04.2013 4 z 5

Čekala jsem zklamání, ale naštěstí se tak nekonala. Kniha se četla velmi dobře, dokonce ráno rychle kapitolku u kafíčka :-). To že na obálce je Bella ze Stmívání mi úplně ušlo, tak detailně jsem ji nezkoumala,protože tahle obálka se jím vůbec nepovedla. Ale že tam dali její fotku to bych brala spíš lenost nebo absence tvořivosti u tvůrce obálky....Za mě každopádně dobrý :-)

Liwilterhage
25.11.2012

Poprvé píši komentář ke knize, kterou jsem ani nečetla, ale jednoduše na to musím upozornit. Četla jsem první díl, Polibek půlnoci, a bohužel pro autorku jsem tam postřehla až moc podobností s knihami od J.R. Ward.
Důležitější ale je: Kam se poděla nějaká kreativita, originálnost ve vytváření českých obalů knih? Skutečně je možné, aby někdo použil na obal knihy fotku z filmu Breaking Dawn - Kristen Stewart a R. Pattinsona? To nikomu nepřipadá podezřelé a zvláštní?

trpaslyk
02.11.2012 1 z 5

Váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Musím uznat, že ta kniha má spád, dobře se čte, redakční úprava je skvělá. Na druhou stranu děj je neuvěřitelně předvídavý, plný otřesných a do očí bijících klišé, jednání postav není až tak založeno na skutečném vývoji jejich charakteru nebo děje, ale prostě to „šťastnou náhodou zrovna tak cítí“, a to mi prostě nestačí. Je mi líto, ale pro mě zatím nejslabší díl série. Pominu-li hlavní zápletku týkající se stěžejní dvojice hrdinů, pak si autorka na pozadí přichystává podmínky pro zřejmě docela zajímavý děj dalšího dílu, takže se aspoň trochu těším.
A málem bych zapomněla – ta česká obálka je neuvěřitelným šlápnutím vedle, naprostá hrůza!

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)