Půlnoční přízrak

Půlnoční přízrak

Půlnoční přízrak straší Coopera, ale i vám už pomalu naskakuje husí kůže po celém těle. Nocí se ozývá hrůzostrašné štěkání, které nikdo kromě Coopera neslyší. Nikdo z rodiny také nevidí dva obrovské černé psy, kteří se zničeho nic objeví a pak zmizí, jako by se do země propadli. Podaří se Cooperovi rozluštit tuhle záhadu? Pojďte se také bát do starého domu uprostřed hlubokých lesů!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26453/pulnocni-prizrak-26453.jpg 4107

Husí kůže

Goosebumps - The Barking Ghost (2001)

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

vampiru

Tato kniha mě jako malého kluka přivedla k horrorům. Nemám absolutně rád horrorové filmy, ale tato kniha mě nadchnula tak, že jsem si byl jistý, že budu chtít horrory číst. Ano teď by mě nebavila, jako 20 letého mladého muže, ale přesto mě L Stine přivedl ke Kingovi a za to mu patří velké díky!

Králíček150
04.09.2016

Tyhle knížky mám ráda proto že jsou takové fantasy vím že se to nemůže stát a je to jen vymyšlené proto se při těhletěch knížkám ne...... strachy což je fajn konec je takovej .......trošku zvláštní ale je to fajn doporučuji si přečíst

buldozer5
14.07.2016

Až na ten konec skvělá kniha.

Mixxa
23.02.2016

Jak já se toho jako malá bála :D

danielosbourne
23.10.2015

Tohle byla první kniha, kterou jsem v dětství přečetl během jediného dne a v noci z toho téměř nemohl spát.

Cryptkeeper
30.08.2015

Pro mě bohužel zatim jedna z nejslabších knih co se týče Goosebumps.
Příběh tak nějak stále to samé dokola a konec nedokončený.
Každopádně,do sbírky je přídaná;)

zuzana13
30.04.2015

Pěkná kniha. Konec je dobře zakončen s těma oříšky .
Doporučuji.

PonížilováA
16.10.2014

Dobrý to bylo.. :D Jedna z knih, která dokáže pobavit i postrašit.. :D

SáraV.
04.02.2014

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji za asi hodinu a čtvrt. Bohužel to nebylo jen kvůli tomu, že se mi líbila , ale taky proto, že je hrozně krátká.
Něco k otevřenému konci: kdo už od pana Stinea četl nějaké jiné knížky(například "Pozor na to, co si přeješ") takový konec asi čekal. Nebo alespoň mně bylo hned jasné, že to nebude jen tak nějaký Happy end.

petrisca
15.10.2013

Tento díl se mi ze série Husí kůže líbil nejmíň, z těch co jsem četla

Anýsek :***
26.09.2013

Jdeme na žaludy :3. Ten konec,nevím proč , ale to točila jsem stránku jestli to nepokračuje :D

Misan1993
10.05.2013

Jako malý jsem z toho byl p...... až za ušima..:)

Kerdix
23.03.2013

Knihy ze série mám ráda a i když jsem už ve věku kdy už se většinou u takových knížek nebojím,stejně jsem si knížku přečetla.Moc se mi líbila a tak,jako u všech knížek ze série,se mi líbí konečné ,,rozuzlení" které je pro mě vždy nečekané .

Dep8
01.01.2013

Protože jsem od tohoto autora přečetla mnoho knížek čekala jsem zase nějaký hrůzostrašný konec. Docela jsem se nasmála když knížka skončila slovy ,,Co budeme dělat?" ,,Co asi. Jde se na oříšky!!" Kdo četl, určitě ví, o čem mluvím. :D
Jinak je to super kniha.

RoseDawson157
12.09.2012

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.Tento díl je můj 2. nejoblíbenější.A ten konec..

ondra1995
14.08.2012

Kniha se tváří, tak jak bych si představoval od knihy s takovým titulem. Ale pak přijde šokující konec a očekával bych pokračování, které bohužel nebo bohudík není.

DendousSKS
27.10.2011

Husí kůže mě při čtení této knihy opravdu naskočila. Atmosféra je celkem dobrá. Konečně knížka s překvapivým a naprosto nečekaným koncem. Nebudete litovat.

JohnCoffey

Tak tahle kniha ze série Husí kůže má ještě překvapivější konec než ostatní knihy Roberta L. Stinea. Skoro by si zasloužila pokračování. Jinak tradičně výborné budování atmoséry.