Půlnoc

Půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3921/mid_pulnoc-qtA-3921.jpg 4 331 43

Třináctiletá Violet vždycky byla ve stínu staršího okouzlujícího a panovačného bratra Willa, který dokázal být jednu chvíli milý a ohleduplný a vzápětí krutý a nemilosrdný. Nedávno se ovšem Will dozvěděl překvapivé tajemství o své minulosti a od té doby se všechno jen zhoršilo. Violet utíká do světa fantazie zaplněného nadpřirozenými postavami, které vytváří její nejoblíbenější autor Casper Dream. Když do školy přijde nová žákyně Jasmine, která se s Violet hned spřátelí, zdá se, že by se vše mohlo obrátit k lepšímu. Pomůže Jasmine své kamarádce vymanit se z Willova magického područí? Román od známé a oblíbené autorky Jacqueline Wilsonové je plný kouzel a tajuplné atmosféry.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , BB art

Midnight , 2002

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Asi má nejoblíbenější kniha od této autorky

Roselunda 1928
08.03.2016 3 z 5

Jako... hezké, ale to je tak všechno. Violet mi chvílemi přišla až moc dětinská.... Will byl někdy fakt divnej... i přesto ale milé počteníčko.

Vendula39
21.08.2015 5 z 5

Krásná knížka . Miluji knížky od J. Wilson.

Natyyy4444
18.08.2015 5 z 5

Krásná knížka s krásným dějem.Ale nechápu Violet,že jim takhle hned odpustila.Nevím,jestli bych já jim vůbec někdy dokázala odpustit.Jinak Wilsonová má opravdu talent! Všechny její knížky jsou čtivé a krásné.Obdivuju ji,kde bere ty nápady.:)

MirijamFrankl
24.07.2015 5 z 5

Krásná, realisticky pohádková knížka. Bylo nádherné číst ji v září na távě (-: .

Ika6
10.02.2015 4 z 5

Opravdu zajímavá knížka.
Příběh,ve kterém jsem se našla.
Taky mám staršího bratra...

Jusťa
01.01.2015

Moje první knížka od Jacky

Sabka123
24.08.2014 4 z 5

Hezká kniha, nepatří sice mezi mé oblíbené, ale i tak se mi líbila :-)

Lika
15.02.2014 4 z 5

Krásná knížka (y) :3

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Mikynek
27.09.2013

WOW!!!!! Jedna z nejlepších knih této autorky.

Weasley
24.06.2013 5 z 5

Myslím že opět jedna z nejlepších knížek od téhle autorky. Tenhle příběh mi taky něčím přirostl k srdci. Autorka si vždy vybírá krásná jména a své postavy umí skvěle popsat, tak, že se do nich můžete i zamilovat- třeba jako já jsem se zamilovala do Willa. :D
Knihu jsem sice četla už hodně dávno, ale určitě bych se nebránila, přečíst si jí znovu. Jak už se tady psalo, autorka má prostě své osobní kouzlo, kterým přiláká hodně čtenářů.

sabanka
07.03.2013 5 z 5

úžasná knížka moc se mi líbila. J.W. má zkrátka talent a svoje osobní kouzlo

Dep8
01.01.2013 5 z 5

Ve své době (cca 12 let) mě tento dívčí román okouzlil. Byl jiný, takový snivý, pohádkově reálný a dobře se mi četl. Z dnešního o sedm let staršího pohledu to samozřejmě vnímám trochu jinak, ale sama se divím, že si z té záplavy holčičích knížek, které jsem louskala jednu za druhou, pamatuju právě tuto i s dějem. :-)

Domikaa
17.12.2012 5 z 5

... Táto, knižka je veľmi pekná... určite Vám ju odporúčam kúpiť, no ja osobne by som Vám odporúčala si kúpiť VŠETKY knižky od tejto nadanej a veľmi talentovanej spisovateľky ... :) :) :*

Eneo
11.11.2012 5 z 5

Moje nejoblíbenější od J. W., připadá mi, že má svoje osobní kouzlo.

joni
01.06.2012 3 z 5

Nepatří mezi nejlepší knihy od Jacqueline, ale stejně je pěkná.

Slečna L.
14.03.2012 4 z 5

Pro mě trochu slabší kniha od J. Wilsonové, ale stále s tím, jejím osobitým kouzlem.

Džizetka
07.02.2012 3 z 5

Pro dítě které pomalu ale jistě přechází do puberty je tato knížka kouzelná.Je zde vidět vztah bratra a sestry podle mě z toho pravého úhlu.Bratr jako starší a už sebevědomější osoba,která tyranizuje mladší sestru,ale když jde do tuhého ukáže své pravé jádro.Jak říkám kouzelné

kniholka
31.12.2011 5 z 5

Nejlepší kniha od autorky, jako malá jsem ji milovala.