Psychologie dítěte

Psychologie dítěte https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191076/psychologie-ditete-191076.jpg 3 15 5

Útlá knížka o psychologii dítěte shrnuje hlavní výsledky pětačtyřicetileté práce ženevské psychologické školy. Jean Piaget v ní spolu se svou žákyní a nástupkyní na ženevské univerzitě Bärbel Inhelderovou podává syntetický obraz o vývoji dítěte od narození do adolescence. Čtenáři poskytuje ucelený pohled na vývoj lidského jedince a obohacuje novými hledisky jeho úvahy o výchovných cílech a prostředcích.... celý text

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: ekniha , Portál

Psychologie de l’enfant , 1966

MirijamFrankl
15.07.2022

Vědecky nesmírně důležité dílo, Piaget byl jistě průkopník, ale čert aby tomu rozuměl (-:
Napadá mě, zda to není i tím, že autor byl logik, často používal postupy a slovník tohoto oboru, což pro "nelogiky" může být oříšek.

Shindo
04.06.2022 2 z 5

Kniha zaoberajúca sa psychológiou dieťaťa od jedného z priekopníkov jej výskumu a od jeho žiačky.

Napriek zaujímavej téme napísaná neskutočne nezáživne. Piaget možno bol odborník, literárny talent však rozhodne nemal. Už som videl lepšie spracované knihy na túto tému.

Mr.Moldau
16.09.2021 2 z 5

Kniha psaná příliš odborně, zabývající se především výzkumy. Vhodná zejména pro lidi z oboru.

adellza
03.07.2020 3 z 5

Doporučuji těm, které zajímají pokusy a výzkumy, dále znají nebo alespoň ignorují spoustu odborných výrazů. Pro ostatní to bude možná jen nesrozumitelné trápení.

Venda32
09.02.2020 3 z 5

Co jsem potřeboval najít při vytváření otázek k vývojové psychologii jsem našel. Ale existují lepší publikace.