Psychologie

Psychologie https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46814/bmid_psychologie-AuB-46814.png 5 18 4

Moderně koncipovaná učebnice obsahuje mimo důležitých pojmů, definic a jejich výkladů i pohled na nové výzkumné metody, rozhovory se zajímavými osobnostmi, studie o tom, jaký názor má na problematiku student, diskuse k tématu a samozřejmě i klíčové termíny a shrnutí na konci kapitol.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Učebnice a slovníky
Vydáno: , CPress

Psychology , 2004

záškodník
05.01.2021 5 z 5

Neskutečně čtivá přípravná literatura k vysokoškolskému studiu předmětu psychologie, avšak i pro pouhé koníčkaření. Atkinsonovou a Hilgarda budu díky Kassinovi příjemně třídit, jinak bych se v tom snad utopil. Jako bonus obsahuje kniha neskutečné množství psychologických témat pro uvažování a rozvinutí kritického myšlení. Ke konci každé kapitoly je k dispozici výčet klíčových pojmů a srozumitelné shrnutí. Doporučuji jako přípravu k vysokoškolskému studiu, rozhodně nešlápnete vedle při výběru této bible.

hu_87
17.01.2020 5 z 5

Velmi přehledná a čtivá bichle nacuclá informacema.
Kam se hrabe nějakej Atkinson. Ten je nepřehlednej (pro mě) a neni tak čtivě a přehledně napsaný. A neobsahuje tolik ilustrací a fotek.
dobře se z ní učí, na konci každé kapitoly menší zopakování, ilustrace pro lepší pochopení informací. Co víc si přát. Asi si jí i pořídím.

Kvothe
29.03.2011 4 z 5

Skutečně kvalitní učebnice Psychologie, která je velmi dobře koncipována a tak pomáhá k zapamatování probrané látky. Shrnutí na konci kapitol jsou věcné a výstižné. Občas je však něco omýláno mnohokrát dokonala a čtenáře začíná daná kapitola nudit a otravovat. Na knihu je dobré si udělat čas a přečíst si každý den jen část jedné kapitoly - poté bude až radost ji číst a čtenář bude pln nových a zajímavých informací.

Monique
28.03.2011 5 z 5

Velmi pěkné zpracování, díky zajímavým příkladům z praxe si čtenář lépe zapamatuje popisovanou problematiku. Bohužel kvalitě odpovídá i cena.

psychologie

Autorovy knížky