Dokonalé alibi

Dokonalé alibi https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494545/bmid_dokonale-alibi-SUZ-494545.jpg 4 12 1

Manželka a maminka z předměstí unikne ze spárů psychotického sériového vraha – jen aby ji někdo zavraždil o pár týdnů později. Že by to byla náhoda? Nebo se venku potlouká sériový vrah, který hraje zvrácenou hru, při níž oběť polapí a pustí – a pak zase polapí? Dokáže ze sebe slavná agentka FBI, Jessie Huntová, 29, setřást svoje osobní trauma a vcítit se do vrahovy mysli? Zvládne zachránit jeho příští oběť – a možná i sebe sama – než bude příliš pozdě?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

The Perfect Alibi , 2020

Bustedka
11.01.2024 5 z 5

Vůbec jsem nečekala, že mě tahle série vtáhne, ale psychologie a sérioví vrazi vždycky baví. Vzhledem k tomu, že jsem celou sérii četla v jenom zátahu, bylo trochu unavující číst neustále to připomínání děje.
Jessie vytváí psychologické profily pro policii, její otec je sériový vrah, v kontaktu je s jeho obdivovatelem, také sériovým vrahem, do toho je ex padouch a všichni ji chtějí zničit. Tahle linka protíná celou sérii. V každém jednotlivém díle se ale řeší další případ, kde se však docela opakuje modus operandi. Ale skvělé to je.

Blake Pierce
americká