Psychická odolnost předškoláků

Psychická odolnost předškoláků https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478943/bmid_psychicka-odolnost-predskolaku-dAQ-478943.png 3 5 3

Psychická odolnost patří k důležitým dovednostem pro život. Jak ji posílit? Z čeho vlastně vychází? Jak dosáhnout toho, aby dítě neupadlo do naučené bezmocnosti, ale aby se naopak stavělo k různým obtížím čelem a dokázalo si s nimi tvořivě poradit? Kniha zkušených autorů vysvětluje, co to psychická odolnost je, jak vzniká, co ji může ohrožovat. Klade velký důraz na socializační vliv vrstevníků v různých skupinách. Poskytuje řadu praktických podnětů, z nich mohou pedagogové mateřských škol čerpat. Autoři knihu napsali velmi srozumitelně, text doplnili různými schématy a výčty, jež čtenáři pomohou orientovat se v daném tématu.... celý text

PolBara
04.07.2023 3 z 5

Některé informace v knize jsou určitě zajímavé, ale jako celek mě kniha příliš nenadchla.

TynaBehuncikova
12.05.2023 2 z 5

Bylo to jako číst učebnici. 100 důvodů proč je důležité psychickou odolnost dětí podporovat, ale téměř žádné praktické tipy, co teda s dětmi hrát, dělat, jak s nimi pracovat.

Vydrýsek
07.12.2021 2 z 5

Kniha se zajímavým tématem, ale hodilo by se více praktických rad a příkladů her. Kniha je vlastně o tom, v jakých oblastech je psychickou odolnost nutné pěstovat a podporovat.

Kniha Psychická odolnost předškoláků je v