Psí život

Nenechte si ujít další báječné pokračování zápisků úžasného Grega Heffleyho! Jsou letní prázdniny – počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá – žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě... plnou venkovních aktivit, které rodinu udržují pohromadě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457733/big_psi-zivot-VFk-457733.jpg 4.2657

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 4.

Humor, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , CooBoo

Dog Days, 2009

Kniha Psí život

Štěpinambura

Další boží Gregoryho deník!

Pert

Skvělé knihy, jak autor chodí na nápady opravdu nevím.

EvikU.
06.04.2021

Prvního poseroutku jsem četla před Vánoci a nedivím se dětem, že ho rádi čtou. Je to opravdu místy vtipný. A pro mě je to zároveň odreagování od knih s těžkou tématikou. Kterou sice moc ráda čtu, je to čtivé a vtáhne do děje. Ale mezi to úsměvná kniha pro děti proč ne. Proto doporučuji nejen dětem ☺.

Lucissia
18.03.2021

Syn dočetl, tak jsem na řadě já, ale teď to byl podle mne malinko slabší díl :-)

Vojtrman
27.02.2021

Kniha se mi líbila a zasmál jsem se u ní doporučuji všem kdo má přečtený 3 díl.

Peterlbda
23.01.2021

bola to dobrá kniha

VeruMalfoy
06.01.2021

Tak tahle kniha se mi zas líbila rozhodně víc než ta předchozí. Byla trošku jiná než všechny dosavadní díly, protože byla z prázdninového prostředí, což příběhu prospělo.

evelýny
30.12.2020

Gregu,
musíš přiznat, že tyto zápisky se ti zrovna moc nepovedly. Dost odfláknuté. I když místy opět úsměvné. Letní prázdniny jsou super.
Při některých tvých příhodách jsem si i já ráda vzpomněla na ty svoje prázdninové.
A souhlasím: Přes léto je lepší nemít závazky.
Jsem ráda, že už mně nikdo neřídí můj spánek tak, jako tobě

P.S.: Doufám, že příště se polepšíš... :-)