Poprvé do akce

Kim má tu nejlepší kamarádku na světě – Sašu. A co víc – obě mají stejný koníček. Milují psy! Holky jsou nerozlučná dvojka. Nebo alespoň byly. Když po prázdninách Saša seznámí Kim s novou spolužačkou Taylor, má Kim obavy, jestli kamarádství ve třech může fungovat. Jinými slovy – žárlí. A aby toho nebylo málo, vyskytne se další problém: psímu útulku, do kterého chodí holky pomáhat, docházejí peníze. Bude třeba vymyslet plán, jak útulek zachránit. A nejen útulek, možná i jejich dlouholeté přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336704/poprve-do-akce-DRE-336704.jpg 4.78

Psí zachranářky / Psie záchranárky 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Roxbury Park Dog Club #1: Mission Impawsible, 2016

Kniha Poprvé do akce

SilviLovesDogs
20.12.2020

Knížka je o dívce, jménem Kim. Kim má tu nejlepší kamarádku - Sašu. Obě mají stejný koníček, neboli milují psy. Když po prázdninách Saša seznámí Kim s Taylor, Sašinou novou kamarádkou, má Kim trochu pochyby a žárlí na Taylor. Ve škole jim paní učitelka řekne ať si najdou brigádu, a ať se tam snaží něco změnit k lepšímu. Všechny tři kamarádky, Kim, Saša a Taylor, se rozhodnou pro brigádu v útulku. Jenže tam se vyskytne problém: útulek krachuje. Psů v útulku je hodně, ale nikdo o ně nemá zájem. Holky proto musí vymyslet něco, aby útulek zachránily.
Knížka se mi líbila, jen se mi ze začátku nechtěla tolik číst, ale v půlce se děj nakonec rozjel.