Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 5 1345 428

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

evago
21.05.2017 5 z 5

kniha ve mne vyvolala vzpomínky na naši labradorku....přes slzy jsem nemohla ani číst,úžasná kniha,doporučuji všem pejskařům

michelleczsp
19.05.2017 5 z 5

Je to nádherná knížka, u které se zasmějete i si trochu pobrečíte. Říkáte si, že jestli se tohle odehrává v psí hlavě, je to opravdu zajímavé. Jak je napsáno na zadní straně je to "Román pro pejskaře", kdo miluje psi, tomu se bude líbit tato kniha. Vtipné, smutné, spádové a kvalitní čtení.

hana6090
19.05.2017 4 z 5

Krásná kniha, která se čte jedním dechem. Hned od prvního příběhu čtenář pochopí jak je celkový příběh zamýšlen. Střídají se chvíle smíchu s chvílemi smutku. Je to moc krásně a čtivě napsané dílo, a každý pejskař v "hlavním hrdinovi" pozná svého mazlíčka, a to jak asi přemýšlí :)

Pavlínka112
18.05.2017 5 z 5

Jedna z nej knih co jsem četla. Doporučuji! :)

Stanča
16.05.2017 5 z 5

Zatím jedna z nejlepších knih. Snad ještě nikdy jsem u knížky neuronil slzu. Knize Psí poslání se to podařilo. Doporučuji všem těm, co milují své čtyřnohé kamarády .

Barbona
13.05.2017 5 z 5

Miluju tuto knihu, je proste dekonala :)

WallopX
12.05.2017 5 z 5

Tato pohodová psí četba se četla velmi rychle. Jen jsem se na malou chvíli nepodívala na číslo stránky a byla jsem o 10 více než minule... Pro mě kouzlo !

Shui-Xian
10.05.2017

Jedna z mála knih, po které sáhl můj muž dobrovolně. :-) Pokradmu jsem sledovala jeho emoce, které střídavě přehrávaly do smíchu i upřímné tesknoty... Po dočtení rovnou následoval dotaz na další díl. A to myslím hovoří za vše.
Sama jsem nečetla, ale věřím, že pro tuhle knihu není nutné mít vysloveně čtenářského ducha - láska ke zvířatům úplně stačí. Příběh už se postará, aby vás jeho čtení těšilo...

Marticka79
10.05.2017 5 z 5

Krásně napsaná kniha z pohledu pejska, který se vždy narodil s nějakým důležitým posláním. Moc se mi líbila a dávám plný počet hvězdiček :-)

VeronikaNK
08.05.2017 5 z 5

Krásná kniha! Pro milovníky psů a zvířat skvělé čtení! Knížka u které sice párkrát slza ukápla, ale kolikrát smíchy :-) nádherné čtení! Víc takovýho krásných knížek, než pořád samé detektivky a vraždy! Opravdu doporučuji přečíst!!! :-) už teď mě mrzí, že jsem knihu dočetla... asi si dám repeté ;-)

MartinSt
07.05.2017 5 z 5

Super oddychovka od mých hororů a detektivek. Závěrečný život mohl být malinko protáhlejší, ale jinak mě to moc bavilo :)

Život-s-Kačí
06.05.2017 5 z 5

Krásný příběh, který je nutností pro každého pejskaře. Takový konec jsem vůbec nečekala a jsem zvědavá na druhý díl. Všem kdo váhají, mohu knihu rozhodně doporučit. Nemám k ní jedinou výtku.

hamstergraf
04.05.2017 4 z 5

Pohledem psů krásně napsané životní příběhu psů i lidí. Střídá se smutek s radostí i napětím. Velmi emotivní závěr. Všem milovníkům psů vřele doporučuji.

todilka
03.05.2017 2 z 5

No..neříkám, že mě to nedojalo, ale v celku takové neurazí, nenadchne, nejspíš rychle zapomenu...na druhý díl se zatím nechystám...
*čtenářská výzva 2017: darovaná kniha

Knihomolka474
29.04.2017 5 z 5

Skvělá knížka, akorát film podle této knížky je úplně jiný. To ale nevadilo oboje bylo moc hezké

vonMalik
25.04.2017 5 z 5

Ještě nikdy se mi nestalo, že bych knihu přečetla během dvou večerů. Od téhle jsem se nemohla odtrhnout, listovala stránky dopředu, abych zjistila jestli to všechno dobře dopadne. Bavila jsem se a když to všechno dobře dopadlo, ronila jsem potoky slz. Skvělá kniha, kterou doporučuji všem! Určitě ji nečtu naposledy.

Bee
25.04.2017 5 z 5

Tady opravdu není, co dodat. Kniha mě naprosto nadchla, dojala, rozesmála, rozesmutnila, prostě všechno, co od knihy očekávám. Za mě super.

jarrmilla
22.04.2017 5 z 5

Úžasná!

Knihomolka474
22.04.2017 5 z 5

Hrozně hezká knížka, čekala jsem, že by mohla být tlustší, ale to vůbec nevadí. Je to ta nejtenší nejhezčí kniha kterou jsem kdy četla. ;D

Leňulaaa
20.04.2017 5 z 5

Moc krásná kniha, která se čte jedním dechem. Vřele mohu doporučit! :)