Psí cesta

Psí cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174987/psi-cesta-174987.jpg 5 586 185

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná.... celý text

Literatura světová , Romány , Příběhy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Journey , 2011

Kukinka1981
15.04.2019 5 z 5

Po perfektním 1. dílu Psí poslání je i Psí cesta úžasná. Některé části se mi sice už zdály opravdu románové a nepravděpodobné, ale možná právě proto jsem je přečetla jedním dechem, často se slzou v oku. Psi jsou neskutečně vnímaví a přizpůsobiví svým majitelům. Udělají vše, abychom byli šťastní. Přemýšlím, jestli moje fenka Kety nebyla náhodou i Šmudlou, Kimem, Klipem, ... Kdo ví? Všichni měli společnou vlastnost a to bezmeznou lásku ke své paničce.

whiolet
12.04.2019 4 z 5

Dobře napsaná odpočinková četba, přesto mi,ale některé pasáže přišli nudné a někdy jsem měla pocit, že autor z vás chce za každou cenu vymáčknout všechny slzy co máte.
Na druhou stranu to bylo nenáročné čtení, které se moc dobře četlo.

Ivuska97
03.04.2019 5 z 5

Dokonalá kniha, stejně jako první díl :)
Vůbec nemám slov, ještě utírám slzy :D :)

vterinka
01.04.2019 3 z 5

S pokračováním jsem se opět trápila. Tato série, ačkoliv miluju zvířata, mě nezaujala. Bavilo mě závěrečných sto stran, které se mi začaly líbit, ale předcházející stránky pro mě byly hororové a absolutně mě nebavily. Knihu jsem se snažila přečíst co nejrychleji, ať už to mám za sebou. Teď mě už jen čeká třetí díl.

Eliiieš
06.03.2019 5 z 5

Úžasné odpočinkové čtení, u kterého si pobrečíte. Autor doslova ždíme emoce, kde to jen jde. Knížku jsem před chvílí dočetla, už asi potřetí, a to hlavně, abych si ji připomněla kvůli nadcházejícímu filmovému zpracování - jsem zvědavá, do jaké míry bude odlišné.
Každopádně každému (ne)pejskaři doporučuji přečíst, třeba tato útlá knížka zcela změní vás pohled na psy... :)

harena
04.03.2019 5 z 5

Mám z té knihy radost, je to moc příjemné čtení, které pohladí po duši každého pejskaře. Knihu jsem četla po večerech těsně před spaním, abych měla pěkné sny a nezdálo se mi o vrazích a neštěstích. Je to kniha o nesobectví, o lásce a přátelství nejen mezi psem a člověkem.

Anežka537
14.02.2019 5 z 5

Nevím co bych měla napsat. Prostě výborná knížka jako Psí poslání a Psí domov. A slzy taky byly ;)

Denisa153
25.01.2019 5 z 5

Jedna z knih u které čtete, čtete, ukápne slza, čtete a zjistíte, že jste na konci. Jste smutní, že kniha končí, ale zanechala ve vás zvláští pocit.
Jsem ráda, že jedna psí duše našla klid.

LenkaV.1
20.01.2019 5 z 5

Emotivní.

Mersiie
17.01.2019 4 z 5

Psí cesta je rozhodně krásná kniha, čtivě napsaná, příběhy opět dávali smysl, bylo to smutné, dojemné, krásné, opět plné emocí. DOBRÉ.. ovšem, už to bylo MOC.
Psí poslání mohlo skončit krásnou tečkou a druhý díl mohl přinést příběh o jiném psu, ale i tak to bylo fajn. Opět ukápla nějaká ta slza a autor ukázal, že to s námi prostě umí.

Sajmoonek
03.01.2019 5 z 5

Opět naprosto dokonalé a opět smršť všech emocí. Lepší pokračování jsme si ani nemohli přát!

Kamil2
30.12.2018 4 z 5

Smutná kniha, v tom smutku jsem našel spoustu naděje.

BlazingHeart
27.12.2018 3 z 5

Přišlo mi, že tahle kniha postrádala něco z toho kouzla, co mělo Psí poslání. Nevím, co to bylo, ale Psí cesta mne již emočně skoro nezasáhla a bylo to takové... Nevím. Jsem ráda, že jsem se odhodlala i k pokračování, ovšem na první díl to rozhodně nemá, v tomto šlo spíše jen o CJ, než o samotného psího hrdinu.
Ovšem musím ocenit některé psí myšlenky a úsudky, které jsou opravdu reálné.

Haha299
28.11.2018 5 z 5

Oba díly byly moc krásné, kouzelné a dojemné. Skvělé počtení pro všechny pejskaře, ale nejen pro ně :).

Zuzka12627
29.10.2018 5 z 5

Druhý díl je opět úžasný jako předchozí, jako milovník pejsků se mi četla jedním dechem.

Katulinka69
20.10.2018 4 z 5

Krásná kniha pro pejskare,ale smutná

bubka
19.10.2018

je to kýčovitá pohádka

AloneJane
16.10.2018 5 z 5

Příjemná kniha pro milovníky psů, tentokrát i pro ty, co mají v oblibě menší plemena :) Rozhodně odpočinkové čtení co pobaví.

alzbeta2843
07.10.2018 4 z 5

Po dočítaní psieho poslania som sa musela vrhnúť na druhú časť s názvom Psí cesta. Kniha je, ale podľa mňa slabšia než prvá časť a niekedy mi prišiel dej až príliš zdĺhavý, ale stále sa to číta ľahko. Teraz som naozaj zvedavá o čom bude tretí diel.

Trolice
03.10.2018 5 z 5

Milá knížka, bavila mě jako první díl. A teď hurá na Psí domov

psi posmrtný život příběhy o psech převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960