Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324671/bmid_psi-poslani-WRx-324671.jpg 5 1345 428

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová , Romány , Příroda, zvířata

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

sarlota1995
08.11.2020

Moc krásná knížka a moc hezky napsána, člověk si u ní popláče. Dojemný příběh pro milovníky psů.

Lucka20
02.11.2020

Moc pěkně napsané, člověk si i popláče. Je pěkné koukat na svět z pohledu psa, neotřelé, ale opravdu mě tato kniha bavila a jistě si ji někdy přečtu znovu.

kapr
01.11.2020 3 z 5

Krásné, pro mne trochu nevěrohodné. Píše se mi to jen těžce, o to lépe se ale četlo.

BibaWithBook
10.09.2020 5 z 5

Tak tohle me chytlo za srdce, moc mila a dojemna knizka.
Miluju pejsky, cely zivot me provazeji.
Urcite doporucuju, "must read" pro vsechny pejskare. :)

Terezka05
06.09.2020 5 z 5

Knihu jsem četla, až po zhlédnutí filmu, což mě na začátku docela štvalo, ale do knížky jsem se pustila. Což jsem ráda, protože hlavně závěr knihy dopadl úplně jinak. Krásný příběh!
Miluji zvířata a tato kniha mě dojala. Doporučila bych tuto knihu všem, zejména pak milovníkům psů. Za mě teda NEZKUTEČNÉ!

sabinaK
30.08.2020 5 z 5

15. 4. 2020 nám umřela fenečka, měla 14,5 roku. Po přečtení této knížky mám ještě silnější pocit, že se k nám vrátila. 18. 6. 2020 se narodilo naše štěňátko, které už je s námi doma skoro měsíc :-)

Lucy.book
28.08.2020 5 z 5

Knihu ocení všichni milovníci zvířat, zvláště pak pejsků. Je to milé a oddechové čtení u kterého se člověk opravdu zasměje. Dokonale popisuje jak psi vše cítí, prožívají a jak jsou lidem oddaní. Příběh pohladí po duši. Dojemné vyprávění psíma očima a filmové zpracování se také moc povedlo.

Missul
26.07.2020 5 z 5

Krásný příběh, moc hezky napsané

olma
29.06.2020 5 z 5

Pejskaři pozor. Nenechte si ujít tuto knihu. Ano popláčete si, ale také o malinko více pochopíte svého psího kamaráda. A vy pejskaři co máte doma "pouze hlídacího psa", vám tuto knihu také vřele doporučím, najdete zde odpovědi, proč ten náš pes......

vikaa
02.06.2020 5 z 5

Kolik psů jste už v rodině měli? Kniha, která je pro všechny majitele a milovníky psů povinnou četbou. Dojímavé, vtipné a uvěřitelné. Hlavním hrdinou a vypravěčem je pes. Dívat se na věci a svět kolem sebe očima psa je poučné. Milujeme své psí miláčky a jsme smutní, když odchází "za duhový most". Co když je ale všechno jinak a psí poslání pokračuje i po smrti? Bylo by to příliš krásné, aby to bylo pravdivé???

Lucuschka
18.05.2020 5 z 5

Úžasná knížka. Pro milovníky pejsků nutnost přečíst ;-) prolínání lidských životů s těmi psími. Nádherný příběh, který vezme za srdce.
Čtu před spaním dcerce, která je nadšená, a vždy se tedy těší do postele :-D

Pejuška
14.05.2020 5 z 5

Úžasná a milá knížka se silnou myšlenkou jednoho hlavního příběhu, který se skládá z několika menších příběhů. Každý, kdo mi knížku doporučil říkal, že je místy smutná. Měli pravdu, ale bez toho by ta knížka nebyla tak skvělá. Smutek patří k životu, ale každý smutný okamžik je vykoupen sladkou odměnou.
A jako bonus nádherná obálka.... Psy miluju, takže knihu mohu jen a jen doporučit dál :-)

LauraSýrová
13.05.2020 3 z 5

Rozkošná knížka, která potěší každého pejskaře :) Přestože příběh musí stihnout pokrýt časový úsek desítek let, na některých místech mi přišla až zbytečně uspěchaná... Nevadí. Vše bylo popisováno z pohledu psa a je vidět, že autor těmto úžasným zvířatům skutečně rozumí. Byla radost to číst. Ale nevím, jestli není moje hodnocení trošku zkreslené, když mám tolik ráda psy :D

blackoutzuzi
11.05.2020 5 z 5

Psí poslání je neskutečně silný a krásný příběh. Při čtení si připomenete, proč je pes nejlepší přítel člověka♥. A tip pro ty z vás, kteří jste stejní "plačky" jako já - doporučuji si ke čtení připravit balík kapesníčků. Avšak nebojte se - celý příběh nebudete ronit pouze slzy, občas se i zasmějete. Knížka je úžasně čtivá a myslím, že každý z vás nebude mít problém příběh zhltnout během jednoho dne. Popravdě, ze začátku mě to zase tolik nebavilo, ALE pak se děly divy a já se zamilovala. Nemůžu jinak, než doporučit!

Deniliska
29.04.2020 5 z 5

Kniha mě zaujala. Chvílemi jsem měla slzy na krajíčku, ale byly tu i místa, které mě píše nudily.

hokaca
28.04.2020 5 z 5

Je to doják, přátelé :)

Sany124
13.04.2020 5 z 5

Kniha o pejsích! Co jiného než Láska! Krásně napsáno.

MatoZu
11.04.2020 3 z 5

Kniha mě několikrát dojala a budila ve mě i všelijaké další emoce, ale... také mě několikrát trochu nudila.

Nejvíc se mi líbila část, která byla o policejní fence Ellie.

Trinda
30.03.2020 5 z 5

Nádherná kniha. Musím říct že jsem u toho brečela. Nejednou. Doporučuji všem co mají rádi psy.

barunka2167
26.02.2020 5 z 5

Nádherná knížka. Abych pravdu řekla, moje první přečtena kniha. Přečetla jsem si ji kvůli dobrého hodnocení a vyplatilo se to. Kdo má vztah k pejskům, tak doporučuji přečíst. Mile me překvapil závěr. Byla jsem za něho rada.

psi zfilmováno příběhy o psech člověk a pes převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960