Psí cesta

Psí cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174987/psi-cesta-174987.jpg 5 586 185

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná.... celý text

Literatura světová , Romány , Příběhy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Journey , 2011

KLADIK
25.09.2018 5 z 5

Stejně dobrá jako první kniha. Musím někde sehnat pokračování :Psí domov.

Souky02
22.09.2018 4 z 5

Velmi dobrá kniha, ale přesto se to nedalo srovnávat s prvním dílem.
Jelikož mám momentálně dobrou náladu, dávám této knize čtyři hvězdy, jinak bych jí asi dala tři.
Myslím, že nebyla úplně nutná, jelikož první kniha byla docela hezky uzavřena.
Pořád ale fajn. Doporučuji.

Alena_S
20.09.2018 4 z 5

Na to, že prvním dílem byl příběh uzavřen, to bylo velmi důstojné, dobré a čtivé pokračování. Jen už mi přijde přehnané, takové na efekt. Je tam ale parádně frustrující, jak (pozor, spoiler!) paničku stíhá jedna nesnáz za druhou, drama se stupňuje a zatím ten chudák pes je čím dál menší! :) Ale popral se s tím! Haf.

rarášek
18.09.2018 5 z 5

,, Knížky se docela dobře žvýkají, ale vlastně nemají žádnou pořádnou chuť. Kromě toho se lidé rozčilují, když jim psi sežerou pár stránek."
Znovu jsem přečetla Psí cestu a opět to bylo naprosto úžasné. Jak Psí poslání, tak i Psí cestu naprosto miluji (možná malinko víc ☺️). Celá kniha byla tak plná emocí, milovala jsem CJ, Trenta, Molly, Maxe a Tobyho ❤️❤️ Jediný, koho jsem naprosto nesnesla, byla Gloria, v celém příběhů pro mě figurovala jako takový prvek sobeckosti. Při čtení jsem se rozhodně neubránila slzám dojetí i smutku ❤️❤️❤️ Celý příběh se nakonec uzavřel a Bailey splnil své poslání. ☺️

jirina4159
15.09.2018 3 z 5

Oddechovka pro milovníky psů.

sola_lupa
29.08.2018 5 z 5

Druhý díl byl pro mě stejně vynikající jako první. Vážně úžasné počtení, které člověku ukáže, kolik emocí může v jedné knize být.
Díky celé téhle sérii si začínám čím dál tím víc přiznávat, že jsem milovala a miluju všechny psy, co potkám, i když se na ně třeba jen usmívám, když prochází se svými psovody. Vlastně to není kniha jen o lásce ke psům, ale i k jiným zvířecím druhům a i lidem. Jsem ráda, že jsem na celou sérii narazila.
Abyste si nemysleli, normálně tak moc sentimentální nejsem. Aspoň je vidět, jak moc mě kniha dostala do kolen.

applause
29.08.2018 5 z 5

Tak tahle kniha je všechno! Je to jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Mnohem lepší, než první díl. Kéž by bylo i filmové zpracování. Opravdu mě to překvapilo. Bála jsem se, že se bude téma opakovat, ale bylo to úplně ze života. Možná proto jsem se v tom tak viděla. Byly tam popsány i problémy dnešní doby. Nemoce jako bulimie a rakovina. Bylo tam dost popsáno i téma smrti. Takže bych knihu doporučila klidně i dospívajícím čtenářům, myslím si, že je i poučná. Samozřejmě tam bylo pár nesrovnalostí, které ale nekazí celkový dojem z knihy. Už během knihy se mi chtělo brečet, ale z toho konce jsem měla husí kůži. Byl opravdu dojemný, tak jako celá kniha. Doporučuji!

molly22
23.08.2018 5 z 5

Je to nejlepší kniha kterou jsem četla.

Mabie
13.08.2018 5 z 5

Zase dojemné vyprávění. Kniha se mi líbila, ale je spíše pro “soukromé chvíle”, protože v hromadné dopravě vypadá hloupě, když se člověk dojímá do té míry, že začne brečet.

vonMalik
09.08.2018 5 z 5

Za mě skvělá knížka! Stejně jako první díl byla plná nečekaných situací, krásných momentů a také jsem si u ní poplakala. Konec byl nádherný. Vřele doporučuji k přečtení :)

Rubyn
06.08.2018 5 z 5

Nádherná kniha. Netřeba slov.

domino1701
30.07.2018 5 z 5

Stejně překrásné jako první díl. A ten konec! Smutné a nádherné.

Odehnalka
13.07.2018 5 z 5

Na Psí poslání to z mého pohledu nemá, Psí poslání pro mě mělo větší kouzlo. Ale i tak byla tahle kniha nádherná a bylo to krásné počtení. Knihy od autora se čtou samy.

Ivetaaa
10.07.2018 5 z 5

Nádherná stejně jako Psí poslání .... stojí za přečtení :)

lucik2773
29.06.2018 5 z 5

Tak u druhého dílu jsem snad brečela víc než u prvního. Bavil mě víc. Nejlepší na tom je, že až každý dojde ke svému konci, tak ho čeká jen láska, světlo, bezpečí a všichni blízcí, které má rád a takhle by to mělo být i během života na zemi. Každému to ale hned nedojde jaké je jeho poslání.

Nelly
14.06.2018 4 z 5

Odpočinkové čtení, trošku šablonovitější než první díl, možná proto mne tak nebavil. Ale zase konec je krásný. Ten to spravil...

hana6090
12.06.2018 5 z 5

Nemyslela jsem si že ten první díl něco překoná, ale řekla bych že se to povedlo. Jednička byla super a dvojka je pro mě ještě o kousek lepší. Hlavně díky tomu že se to v podstatě celou dobu drželo jedné dějové linky. Paráda :) Zase jsem si poplakala :D

Jeckyyy
01.06.2018 5 z 5

Po Psím poslání jsem si myslela, že už je druhý díl zbytečný....ale??? Dvojka snad (panebože!) byla ještě lepší - i když, to možná přeháním, ale byla prostě krásná a díky za ni ♥ úžasně ukončila vlastně celé poslání a já ty knížky prostě miluju obě ♥

Nočnípták
30.05.2018 5 z 5

Pan Cameron umí zasáhnout a dojmout srdce milovníka psů. Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Líbila se mě o trochu míň než Psí poslání. Možná je to tím, že teď už jsem věděla co mám čekat, o čem kniha je. Poprvé to bylo překvapení a velký nápor na city. Ale na ztrátu * to není. Dávám opět plný počet.

wildprincess
29.05.2018 5 z 5

První díl se mi líbil o špetku víc, přesto 2.díl rozhodně nezklamal. Příjemné milé čtení, místy opravdu dojemné :) Pro všechny milovníky pejsků :)

psi posmrtný život příběhy o psech převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960