Psí deník dosud neskončil aneb teta v komoře

Psí deník dosud neskončil aneb teta v komoře https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225682/bmid_psi-denik-dosud-neskoncil-aneb-teta-mFP-225682.jpg 4 9 3

Zuzana Peterová se po vydání trilogie, čerpající z její psychoterapeutické praxe - Příběhy zraněné duše, Když duše bolí a Proč pláčeš, duše - s chutí vrací k tématu, které oslovilo mnoho čtenářů a získalo si jejich přízeň. TETA V KOMOŘE je opět laskavé, miloučké a optimistické vyprávění buldočice Lily, která sleduje a hodnotí rodinu tří generací a stává se její nedílnou součástí. Knížka navazuje na autorčina velice úspěšná dílka Můj psí deník a Jak přežít puberťáky - a věříme, že přinese všem čtenářům úsměv na tváři a nyní tolik potřebnou pohodu v duši.... celý text

Lenka4
13.03.2023 2 z 5

U této knížky jsem se bavit nedokázala. Děj není moc nápaditý, dialogy osob působí nepřirozeně. Nesympatická je svým chováním rodina i sama teta. Venku umí být za madam, ale doma se dobrovolně a snad i ráda ujala role služky. S tímto submisivním přístupem může těžko očekávat uznání či vděk okolí. Očekávala bych, že jí na psovi bude záležet mnohem více a nebude ho kvůli domácím úkolům zanedbávat.

Messilina
10.01.2019 4 z 5

Vyprávění fenky buldoka o rodině, ve které žije. Pes je trochu sarkastický, ale to je na tomto druhu literatury to vtipné. Taková milá záležitost, třeba před spaním. Člověka to uvolní.

katerina5544
27.06.2018 5 z 5

Vyborna vec! Buldocice a jeji hlasky nemaji chybu! Vrele doporucuji! Pro zasmani a oddych.