Psí běsnění

Psí běsnění https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300670/bmid_psi-besneni-pEw-300670.jpg 5 87 17

Zákon smečky série

< 6. díl

Šestý díl oblíbené série o Štístkovi a jeho psích přátelích. Divoká smečka získala nového vůdce a dokázala překonat nástrahy Nekonečného jezera. Nalezený úkryt všem přinesl pocit bezpečí, jen Štístko stále pochybuje. Má vidění, ve kterém všichni psi musí mezi sebou bojovat o holý život. Psí běsnění se blíží…

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Survivors: Storm of Dogs , 2015

w.d.taylor
09.02.2024 3 z 5

Miluji to napětí, které autorka vytvořila. Přečetla jsem to jedním dechem!

BELLINKA120
14.10.2023 5 z 5

Závěrečná bitva se blíží...

Úžasný a napínavý díl, plný děje. Kniha vás doslova vcucne dovnitř a nepustí vás ven. Celý příběh byl úžasný včetně závěrečné bitvy. Nevím co k tomu dodat.

Pokud chce malé doporučení, myslím, že by to byl skvělý dárek k Vánocům. Už k vůli tomu, že celá kniha se odehrává v zimně. S kupováním bych rozhodně neváhala.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Wow wow wow! Prostě bomba! Tahle série je naprosto skvělá! Samozřejmě jsem párkrát brečela, protože mi umřelo pár oblíbených postav, například Marta a Bouřlivák :( Ale i tak to je boží!!

lucygreen
27.10.2020 5 z 5

DOKONALOST. Nevím co říci, jen to, že si s každým dílem buduji větší vztah k postavám a k této sérii. Tomuto dílu opravdu není co vytknout. I po předchozích 5 dílech mě neustále překvapoval a konec mě dojal. Na další sérii se určitě vrhnu. Je to prostě nádherné a dojemné dobrodružství.

Cynickýholub
09.08.2020 5 z 5

Slzička ukápla a konec první série už je dávno za mnou. Upřímně, Psí běsnění je jeden z nejlepších dílů, prostě velký vrchol a já jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.
Ačkoliv, některé charaktery mi v další sérii dost chybí, jako třeba Marta :/

Zakon_smecky
05.08.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl :) Je mi líto, že vše skončilo. Ale těším se na další série od této autorky.

Girlfrombook
18.03.2019 5 z 5

Nejlepší díl. Slzička ukápla

Bára2003
23.08.2018 5 z 5

(SPOILER) Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

VAnna
06.03.2018 5 z 5

Tento díl je mým nejoblíbenějším. :)

Merynkaw
06.04.2017 2 z 5

Knihu jsem četla s dětmi, dětem se líbila. Já jen nechápu jak někdo je schopen vydat knihu v které jsou skoro na každé 7 stránce chyby!!! To mě dost rozčilovalo.

Katy25
20.03.2017 5 z 5

(SPOILER) To to je ten nejúžasnější díl čím mohla být tato série zakončená!!! Všichni byly odvážní. A také mi je líto Marty. Nenávidím Blade za to jak zabila psy svého druhu nejdřív zabila Vrtika, když byl ještě štěně a pak dokonce i Tesáka, ktery byl vůči ní loajální a oddaný své smečce. Těším se na další řadu.

rarášek
07.03.2017 5 z 5

Nejlepší zakončení této série. Velice se to vše dobře vyvedlo. Je mi líto Marty, byla skvělá a úžasná, zamilovala jsem si ji i její klidný přístup k řešení sporů. Nenávidím Blade a Alfu, ať obě psiska zhynou v pekle. A nakonec miluji Pajdovu i Divokou smečku, všechny její členy. Poslední, co bych tak mohla napsat je to, že Kňoura je bezcharakterní podlejzák a nikdy si nezasloužil být členem Divoké smečky. Těším se, až si přečtu další řadu. :)

barumozisova
02.03.2017

Já Zákon smečky opravdu moc a moc miluju! Jsou to ty nejúžasnější knihy na světě!
Čtu také kočičí válečníky a moc mě to baví. nemůžu se dočkat, až výjde Zákon smečky PŘÍZRAKY NOCI a Kočičí válečníci LES PLNÝ TAJEMSTVÍ.

Erin Hunterová, jsi ta nejlepší spisovatelka na světě a moc Tě obdivuji.

limo
05.02.2017 5 z 5

Od této autorky jsem četla i Kočičí válečníky a pořád se mi líbí, že to bere drsnějším způsobem (občas tam nějaký ten pes umře a není to taková ta knížka, ve které žádní psi neumřou, potom je to nuda). Dávám 5 hvězdiček.

Asterix
23.01.2017 4 z 5

Knížku mi půjčila kamarádka. Líbila se mi, ale má nějaké nedostatky, připadá mi to hrozně hororové, psi mezi sebou bojovali na život a na smrt.

Kurama
16.01.2017 5 z 5

Opravdu škoda že další série bude o Bouři,se Štístkem je to lepší.Jinak,kniha je super.

Kačkaknihomol
24.11.2016 5 z 5

Asi můj nejoblíbenější díl z téhle série. Akorát jsem smutná, že už to skončilo.
Slyšela jsem ale, že má být i druhá série akorát, z pohledu Bouře.

Erin Hunter
americká