PS: Miluju tě

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6680/ps-miluju-te-mNS-6680.jpg 4.31047

Vydáno: , BB art

PS: I love you, 2004

Kniha PS: Miluju tě

Petik1803

Krásná kniha, lepší jak film. Dost jsem se u ní nabrečela

LuckyZ

Krásný příběh o ztrátě a vyrovnávání se s ní a o těžkém hledání nového směru, a také o přátelství a rodině. Krásný i když smutný začátek a sledovani skoro roční proměny hlavní hrdinky. Doporučuji

Poměrně dlouho jsem knize v duchu dávala pouze tři hvězdičky. Holly mi nebyla nějak zvlášť sympatická, zdála se mi na svůj věk hodně nevyzrálá a prostě celkově nic moc ;-). Navíc jsem měla pocit, že se všechny její kamarádky včetně Holly samotné chovají jako nějaké praštěné puberťačky. A byla jsem překvapená, že se děj odehrává v Irsku - a ne v Americe, kde bych takové chování považovala za víceméně normální ;-). Tohle všechno celému příběhu ubíralo na atraktivnosti, protože zápletka jako taková byla opravdu zajímavá. Postupem času jsem si však na Holly a její přátele docela zvykla, kromě toho se v průběhu těch měsíců, kdy otevírá Gerryho dopisy, její chování přece jen změní a stává se z ní (dalo by se říci) zralá a sebevědomá žena. A to se mi líbilo natolik, že ve svém hodnocení nakonec ještě jednu hvězdičku přidávám :-). Závěr knihy se dal očekávat, ale to k příběhu tohoto typu prostě patří ;-).

KateTheBlogger
26.12.2020

Filmovou verzi nám skoro zpaměti, ale i přesto mě knížka zaujala- jelikož se od filmu velmi liší, příběh se odvíjel trochu jinak než jsem očekávala. Přečteno během pár dní, a rozhodně ne naposledy. Příběh o tom, jak se po veliké ztráté vrátit zpátky do života. Rozhodně doporučuji!

PetraBery
10.08.2020

Krásný smutný dojemný příběh. Hlavní hrdince Holly zemře manžel Gerry, a ona téměř celý rok po jeho smrti každý měsíc otevírá vzkaz, který jí napsal. Začíná žít svůj život bez Gerryho a je to pro ni sakra těžké. Přesto zjišťuje, že život za to stojí.

Anděl84
02.08.2020

Nádherné čtení.

petra3597
22.07.2020

Smutný příběh,který u mne byl podbarvený tak nějak svoji filmovou verzí. Nevím, zda by na mne vše v knize tolik působilo,kdybych již předtím neviděla film. Ale i tak- kniha i film silná, plná emocí, nic mi nepřišlo přehnané... I když se říká,že člověk má litovat pouze toho, co v životě neudělal, často se nemůžu ubránit myšlence "škoda, že některé věci nejdou vrátit..."

PavkaM
21.06.2020

Na této knize se mi nejvíc líbil originální nápad s plněním úkolů po smrti manžela. Ale jak už tu někdo psal, autorka román napsala někdy ve dvaceti letech a je to poznat. Měla počkat tak deset, patnáct let, až bude mít trochu odžito a pak by to byla pecka.