PS: Miluju tě

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6680/ps-miluju-te-mNS-6680.jpg 4.31009
Vydáno, BB art

PS: I love you, 2004

Kniha PS: Miluju tě

Anděl84

Nádherné čtení.

petra3597

Smutný příběh,který u mne byl podbarvený tak nějak svoji filmovou verzí. Nevím, zda by na mne vše v knize tolik působilo,kdybych již předtím neviděla film. Ale i tak- kniha i film silná, plná emocí, nic mi nepřišlo přehnané... I když se říká,že člověk má litovat pouze toho, co v životě neudělal, často se nemůžu ubránit myšlence "škoda, že některé věci nejdou vrátit..."

PavkaM

Na této knize se mi nejvíc líbil originální nápad s plněním úkolů po smrti manžela. Ale jak už tu někdo psal, autorka román napsala někdy ve dvaceti letech a je to poznat. Měla počkat tak deset, patnáct let, až bude mít trochu odžito a pak by to byla pecka.

Nerissa

Trochu mě překvapuje hodnocení, které je velmi kladné. Mě kniha hodně nesedla a nebavila mě (možná proto, že film je jeden z mých oblíbených a kniha se mu moc nepodobá). Ale podle mého názoru bylo hodně poznat, že autorka knihu psala velmi mladá a některé scény byly nedospělé, povrchní a hrdinka se chovala... no, jako husa :). Vlastně téměř celá kniha ve mě vyvolávala pocit, že se autorka skoro až násilně snaží vyvolat nějaké pocity, které z mé strany z valné většiny nepřicházely. Film se mi líbil o moc víc.

pavla.ba

Krásná kniha, kterou mám spojenou se skvělým filmem. Je to smutné, ale ne depresivní. Je to příběh ze kterého jde cítit láska i přes slzy, co vám tečou z očí.

ctenarka881

Od teto autorky jsem precetla kdysi mnoho knih, ale tahle se mi libila nejvice.. I film je moc krasny.. fakt oddychovka..

Nikky000

Dojemný romantický příběh, který se čte sám. Myslím že víc není třeba psát.

MamaKnihomolka

Miluju film a proto... Proč si nepřečíst knihu? Líbilo se mi, že se šlo hned k věci, žádná omáčka na začátku. Kniha se krásně četla, byla svižná a v každé kapitole se něco dělo.
Kniha mě oproti filmu teda nerozbrečela a ve filmu se mi líbily dopisy víc.

Najdu si tě
Najdu si tě