PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1132 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

lenka70
19.10.2016 5 z 5

Moc krásná kniha......

Lucif
19.09.2016 4 z 5

zajímavé, mě se tedy víc líbil film, ale brala jsem to jako jiný příběh a bylo to také moc fajn ;)

Arwen329
15.08.2016 1 z 5

Knížka mě moc nezaujala, takže za mě nic moc...

Terezka17
02.08.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla za chvíli, až tak mě bavila. Film se mi nelíbil, Holly je úplně jiná než je popisováno. Ani obsazení mě nezaujalo, a proto dávám přednost knize.

petra4080
28.07.2016 3 z 5

Kniha se čte úplně sama, bohužel příběh je dle mého trochu naivní. Nápad dobrý, ale je to zdlouhavé a ufňukané, v podstatě jen hra na city.

Luci136
10.07.2016 5 z 5

Knížku jsem četla pár měsíců po tom,co mi zemřel bráška.
Nejdřív sem ji chtěla zavřít, neměla jsem sílu ji číst. Moc všechno bolí a s knížkou sem se prala. Ale chtěla jsem vědět, jak to Holly zvládne, co bude dělat. Toužila jsem po návodu. Knižka mi v několika pohledech pomohla a zaroveň jsem se snažila být silná jako Holly.
Brečela jsem u ni skoro celou dobu, někdy ani nešlo dál číst.

martiline
08.07.2016 5 z 5

Moc hezké čtení. Krásně napsané. Sice smutné, ale prodchnuté láskou, nadějí a nakonec i chuti vstoupit do dalšího života. :-)

majík1
03.07.2016 5 z 5

Nádherná kniha,napínavá a pěkně četlo

oolinkaa
24.05.2016 4 z 5

krásně čtivé, byla jsem napnutá jak kšandy, jak to všechno dopadne..jen jsem čekala delší pasáže nebo zamilovanější texty u Gerryho dopisů..to mě trochu zklamalo, proto 4hvězdičky..a taky mi vadilo, že při četbě jsem si stále představovala sebe a přítele, jak by to bylo krásné, kdybych taky jednou dostala nějaké dopisy či dárky, které by mi milovanou osobu stále připomínali a dokázali mě přenést přes tu tragedii.. (tak jako tak doufám, že se toho ještě hodně let nedočkám, a budu si přítele užívat živého :D ) :D

cecetka
09.05.2016 1 z 5

Od Cecelie Ahernove jsem jako prvni cetla S laskou Rosie a moc se mi libil styl. Pak Kdybys me ted videla a Cesta z neznama. Vsechny se mi libily. S PS Miluji te jsem otalela, mela jsem strach, ze budu brecet. Nebrecela jsem. Tato kniha me bohuzel vubec nezaujala. Asi ve ctvrtine jsem ji odlozila a nedocetla.

Kiwisska
11.04.2016 5 z 5

Tuhle knihu opravdu miluju, čtu ji pokaždé, když si myslím, že už nic nedává smysl a nevím, jak dál.. Smála jsem se, plakala a stejně mám na konci pokaždé stejný pocit: "Člověk prostě musí jít dál, vždycky je důvod."

JaninkaKvětinka
06.04.2016

Krásná kniha. Ráda se k ní vracím, je úžasně psaná, čtivá - i když název by skoro říkal, jak se v ní "lepí stránky" - není tomu tak. Film oproti tomu je dost slabý. Jsem ráda, že jsem ji nejdříve přečetla a pak viděla film. V obráceném případě bych po ní asi ani nesáhla. Doporučuji!!!!

jluky
01.04.2016 odpad!

Pôjdem proti hlavnému prúdu ....., ale mňa kniha sklamala.

fis.rena
01.04.2016 4 z 5

Je to hezký,moc se mi příběh líbil a ráda se k němu vrátím. Film je katastrofa...

ayra
12.03.2016 5 z 5

Nevěděla jsem, že můžu brečet i smát se zároveň.

Marwina
23.02.2016

Kniha mi byla doporučena před tím, než si pustím film. Byla to správná výzva a doporučuji těm, kdo film ještě neviděli. Kniha je mnohem lepší, film byl pro mě příliš ořezaný a z Holly tam udělaly ženu, kterou v knize rozhodně nebyla.

Káča Máča
16.02.2016 5 z 5

Výborná kniha, která nenechala moje oči suché. Právem se u mě posunula mezi dosud nejlepší přečtené knihy od této autorky.

Poutnice
01.02.2016 5 z 5

tahle kniha je moje srdcovka! Cetla jsem ji poprve pred deviti lety (cirou nahodou mi bylo stejne jako autorce, kdyz ji napsala) a do dneska ve me zanechala svoji stopu - ted jsem ji cetla znovu. Opet jsem prolila potoky slz - jsem v zivote dal a tudiz se dokazu vic vcitit do Hollyiny situace. Opet jsem se zasmala. Tentokrat jsem videla vsechny postavy v jinem svetle, ale stale je ta kniha skvela. A pro vas, co nemate radi usouzeny cajdaky, kde se oplakava smrt zivotni lasky - nectete ji. Nebude se vam libit.

kusma
26.01.2016 3 z 5

Ano, četla se dobře a rychle, ano, měla jsem občas slzy v očích... ale něco té knize prostě chybělo, některé části byly nudné, některé scény/rozhovory se opakovaly. Přesto oceňuji nápad a čtivost, ale asi bych ji nedoporučila dál.

Viky007
20.01.2016 3 z 5

Je to krásná kniha, to nepopírám, ale nezaujala mě tak jako film. Je fakt, že film je dost osekaný, ale stejně se mi líbí víc. Na knize mi vadí hlavně styl psaní, který je příliš jednoduchý.

Cecelia Ahern
irská, 1981