PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1132 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

Veronika33
10.08.2017 5 z 5

Kniha je moja srdcovka. Prečítala som si ju kvôli filmu, ktorý patrí k mojím najobľúbenejším. Aj keď kniha nezaujala tak ako film (bohužiaľ) aj tak dávam plný počet bodov, čo už je to moja slabosť :). Odporúčam!!! (hlavne film :P).

wiix
25.07.2017 4 z 5

Keď ja mám takéto sladké a nevinné čítanie rada! V lete je to lahoda si trápne poplakať a neriešiť štýl, vetné skladby, hĺbku či posolstvo.

JaninkaKvětinka
23.07.2017

Nádherná kniha - podle názvu by možná někdo čekal, že se "sladkým" budou lepit stránky - není tomu tak. Koupila jsem si ji na dovolenou a čekala, že mi chvíli vydrží - přeci jen nejsem takový zdatný čtenář a cca necelých 400 stránek jsem odhadovala na celý pobyt - bohužel jsem po dvou dnech už neměla co číst. Začátek je velmi smutný, ale zbytek knihy to vynahradí. Slzy i smích! Určitě doporučuji knihu oproti filmovému zpracování - kdybych viděla první film, po knize bych nesáhla, takhle to mám jednoznačně naopak.

Danca196
15.07.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla snad během jednoho dne a několikrát si u ní pobrečela. Jsem zvědavá jaký bude film.

tomickova.k
15.07.2017 4 z 5

PS: Miluju tě patří mezi mé nejoblíbenější filmy... po letech jsem se rozhodla prožít tento dojemný příběh prostřednictvím knihy. Nejprve přišlo lehké zklamání, že je kniha natolik jiná než film! Vždyť je tam snad vše jinak, jen podstata příběhu (vdova, dopisy) zůstala zachována.
Nicméně musím uznat, že kniha mě také okouzlila - sympatické postavy, které si zamilujete, vtipné i smutné pasáže, které jsou vykresleny tak reálně, že vás to prostě dostane. U posledního dopisu od Gerryho jsem měla oči plné slz...

alcahanca
03.07.2017 5 z 5

Krásná kniha, těším se, až zhlédnu i filmové zpracování ;-)

lea735
27.05.2017 5 z 5

Moc se mi líbil tento příběh . Smutné , Holly mi bylo líto . Přesto vše ,jsou tam popsány krásně všechny emoce, kterými každý z nás prochází . I ty, které se bojí přiznat. Holly, zažije chvíle vítězství ,ale i nečekaný podraz.Hezká Kniha, pěkně se to četlo a i slza ukápla. Dnes může být vše růžové a zítra to už vůbec nemusí být pravda.

maca1245
20.05.2017 5 z 5

Jedním slovem dokonalá. :)
Moc se mi líbilo, jak se tam měnily nálady a stavy Holly. Úplně se v tom vidím

Ráčkajda
27.04.2017 5 z 5

Knížku jsem četla kdysi dávno...naprosto mě uchvátila a milovala jsem ji. Líbila se naprosto každému (tedy každéé...ženské čtení), které jsem ji půjčila:-)

Atanone
21.04.2017 5 z 5

Nemám ráda romantické knihy. Kdyby se mi tahle dostala do ruky před 10 lety,odložila bych ji s tím,že to číst nebudu. Neuvěřila bych,že muži jako Gerry existují.
Teď jsem si ji přečetla ráda a uvěřila tomu příběhu. Protože existují.
A protože naděje umírá poslední..a někdy vůbec ne.

Dominice
03.04.2017

Knížku jsem přečetla jedním dechem za týden. Velmi krásný příběh. Doporučuji.

Greengrass
28.01.2017 5 z 5

Ronila jsem slzy už u první kapitoly. Nevím, zda to mohu na 100% přisuzovat knize, či zda za to nemohl, alespoň částečně, hormonální výkyv.
Je těžké se loučit, je těžké dovolit milovaným odejít a je těžké znovu objevit radost ze života...
bylo krásné a velmi inspirativní, ale i vtipné, procházet s Holly touto těžkou životní etapou. Děkuji, že jsi mě vzala na tuto cestu s sebou, Holly!

Denisa153
19.01.2017 5 z 5

Po dlouhé době velice povedená kniha. U některých pasážích jsem se nemohla ubránit smíchu a některých jsem měla slzy v očích což se mi stane u málokteré knihy :-)

Michaela91
12.12.2016 5 z 5

Krásná kniha. pěkně psaná o životě, který není vždy jen růžový. Určitě je lepší než film. Jsou v ní v veselé pasáže smála jsem se u popisu oslavy narozenin a u dovolené ve Španělsku. To bylo skvělé. A zase se mi chtělo brečet pokaždé, když Holly četla dopis od Gerryho. Krásné.

Aracely
08.12.2016 5 z 5

Tato nádherná kniha mi vehnala slzy do očí a to se mi u knih stává málokdy... Jako první jsem viděla film, takže jsem věděla, do čeho jdu a přesto jsem byla velmi mile překvapena...

Doporučuji k přečtení!!!

Recenze v záložkách :-).

whiolet
07.12.2016 5 z 5

skvěle napsaná kniha

ptacicek
28.11.2016 5 z 5

Knihu jsem četla již po druhé. Ale opět ve mě zanechala velmi silný dojem. Nikdo z nás neví, jak by se choval v situaci hlavní hrdinky. Ale ani jak bychom se chovali, kdybychom byli v situaci nejlepšího přítele. Kniha v sobě nese poselství a myslím si, že v každém vzbudí úvahy o správnosti některých svých činů či rozhodnutí.
Konec knihy jsem si sice představovala trošku jinak ale i přesto je úžasné. Knihu vřele doporučuji.

m.valova
27.11.2016 5 z 5

Krásný a smutný příběh,

Denčaa
30.10.2016 4 z 5

Nádherný příběh, který mě úplně pohltil. Před několika lety jsem viděla film a nedávno se mi do ruk dostala i kniha. Už od prvních stránek mě děj dojímal a soucítila jsem s hlavní hrdinkou. Bylo mi jí líto, ale držela jsem jí palce. Naštěstí neklesla na dno. Ano, potvrzuje se to, že samota, ale hlavně i rodina a přátelé léčí duši a srdce. Konec se mi zamlouval, kdyby Holly skočila do náruče jinému chlapovi, asi by moje hodnocení nebylo tak vysoké. Děkuji autorce za dojemný a poutavý zážitek.

Dee.Grusova
23.10.2016 5 z 5

Zbožňuji Irsko a tahle knížka se mi na hodně dlouho zapsala do paměti. Četla jsem jí i v angličtině a nemůžu si jí vynachválit. Úžasné oddechové čtení, podle mého trochu nereálné, ale přesto úžasné! :)

Cecelia Ahern
irská, 1981