Pryč s kyselostí

Pryč s kyselostí

Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v těle neustále snižuje. Překyselení organismu je potom důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45634/pryc-s-kyselosti-45634.jpg 4.639

Jungbrunnen Entsäuerung (2001)

Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Noxi

Vlasklen

Kniha, ve které najdu aspoň jednu užitečnou radu pro život, je pro mne hodnotná.
A tato kniha mi pomohla ....moc mi pomohohla.

M100
27.07.2017

Zajímavé, poučné, přehledné...

Gabi13
21.04.2017

Pěkně přehledné, ucelené informace. Díky za inspiraci a podněty.

RH faktor
12.07.2016

Tato kniha by mohla být klidně o dobrou třičtvrtinu kratší. Autor se opakuje až do omrzení a většina nemocí uváděná na konci knihy by se také dala souhrnně spláchnout jednou větou a nemuselo by se to všechno neustále opakovat...já vím, opakování matka moudrosti, ale čeho je moc....Ne se vším v knize mohu souhlasit, ale jako takový úvod...i když jsem tak nějak přesvědčená, že na dané téma bych jistě našla kvalitnější knihu.

morava
31.12.2015

Uz se vam nekdy stalo, ze po precteni teprve par stran vite, ze budete hodnotit kladne?
U teto knihy jsem to vedela hned po trech strankach. Nektere knihy si vas vyberou samy .
Velice zajimave cteni,a clovek hned nemusi zit a stravovat se tak, jak je to zde psano,
ale myslim si, ze i snaha o to, nebo jen zamysleni se nad tim, co je v knize napsano, uz jen to muze byt maly krucek k leceni sama sebe.Tuto knihu urcite budu doporucovat dal.

Jack Bauer
14.11.2014

Opět vynikající kniha o zdraví. Tyto knihy vůbec nemusím číst, neboť podvědomě se tím řídím, ale stejně tam najdu vždy něco nového a zajímavého. A proč to vlastně čtu, když jsem zdravý jak ryba a k doktorovi vůbec nechodím? Abych pomáhal druhým a šířil to dál. Hodně lidí se tomu vysmívá, ale každý si na to musí přijít sám tak jak zní název jedné knihy Zdraví je v hlavě, ne v lékárně. Nikoho nenutím. pořád ale lepší i pro zdravého člověka jako prevence, než brát později předražené léky plné chemie s vedlejšími účinky a trávit zbytek života lítáním po doktorech. Samozřejmě jsem hned do toho šel a začal užívat zelené potraviny, výsledky jsou úžasné. Jakobych o 20 let ne-li o víc omládl. Jsem najednou plný energie, věčně veselá nálada, depky a stres neznám. Ale samozřejmě si dopřeji sem tam i to vepřo knedlo zelo s dobrým pivečkem. Jen užívám k tomu zelenou stravu a odkyseluji se. Sháníte-li kvalitní zelené potraviny a ne z Kauflandu rád poradím a pomůžu. Doporučuji ještě knihu Zelené potraviny - když jídlo je naším lékem. Tento komentář se vztahuje i na ni.

Gizminek
22.03.2014

Nějaký čas jsem se vyhýbala knihám o zdravé výživě a až vleklé zdravotní potíže mě motivovaly ke koupi další knihy. Protože jsem již pár knih o zdravém životním stylu, zdravě atd. přečetla a nikdy jsem nebyla nijak zvlášť nadšená, tak jsem mnoho neočekávala. Ale musím říct, že tentokrát mě kniha mile překvapila. Určitě obsahuje plno rad, které si vezmu k srdci a přispěla ke změně mého životního stylu.

yank3e
13.03.2014

Něco na tom bude, teď už zbývá jen zkoušet a sledovat výsledky sám na sobě.

mariva
11.03.2014

Zajímavé informace o tom, jak pečovat o své zdraví. Ne vše se asi dá tak snadno realizovat (denní 2-3 hodinové zásadité koupele), ale některá poučení bychom si asi měli vzít k srdci a začít se zdravěji stravovat.

Vosahlice
11.06.2013

Tenhle chlap mě vždycky dostane! Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli mu budu věřit nebo ne... no nakonec jsem uvěřit musela. Víra přece hory přenáší no a mě přenesla k lepšímu životu. Teda nemohu říct, nikdy jsem nežila nijak špatně, nikdy jsem nežila nějak extra nevázaný život, ale taky jsem nikdy nedávala ten největší důraz na svou duši. No prostě jsem se tolik nevnímala a nekomunikovala se sebou. Bylo to na houby. No a pak jsem objevila pana Tepperweina a bylo mi celkem do smíchu. Jenže jsem ženská a jsem zvědavá, začetla jsem se a začalo to hlodat. Dneska žiju docela jinak a jsem spokojená. A Pryč s kyselostí! zaručeně nejlepší detox.

Morsie
18.05.2013

Výborná a užitečná kniha - předčila moje očekávání. Pana autora mám ráda, už jsem četla mnoho jeho knih, ale tahle patří mezi mé nejoblíbenější. Už nějakou dobu se jeho pokyny řídím a cítím se opravdu skvěle - připadá mi, že by na tom, že můžeme žít tolik let, něco být mohlo. Já si připadám, že bych mohla žít do pěti set :D Rozhodně doporučuju všem, kteří mají zájem o svoje tělo i zdraví... a těm, co ten zájem nemají, bych tu knihu doporučila dvojnásob.