Prvotřídní blázni maj potíže s kázní

Prvotřídní blázni maj potíže s kázní https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175246/prvotridni-blazni-maj-potize-s-kazni-175246.jpg 4 20 7

Druhá knížka básniček pro děti od známého komika, opět s jeho vlastními barevnými ilustracemi. Dozvíte se v ní, co všechno náš pes snědl na Vánoce za dárky, proč někteří rodiče doma chovají šimpanze a proč je učitelský sbor celkem slušný námět na horor. Knížka vhodná pro syny, dcery, matky i otce, zkrátka pro celou rodinu.

Šebestová3
Šebestová3
30.12.2020 3 z 5

Je to prča, co jinýho taky od Pavláska čekat. Takže knížka nezklamala a má jednoznačně své důležité místo na slunci :-)

mia.com
mia.com
31.01.2019 3 z 5

Knížku jsme si koupili z hecu, abychom měli autorův podpis i s věnováním. Je to spíše milá připomínka na vtipný večer a stejně tak vtipné setkání s autorem. Na básničky moc nejsem, ale humor je fajn a barevné kresby s popiskami vtipným doplněním.

Rebel0007
Rebel0007
21.05.2015 3 z 5

Některé básničky se nerýmovali a některé se zase rýmovali a hezky četli takže se to tak nějak vyrovnalo

bookwoman
bookwoman
23.04.2015 3 z 5

Jsou tam pěkné rýmy.

čohynka
čohynka
20.03.2014 5 z 5

Mě se knížka líbila, mám ráda Lukášův humor.

babyboar
babyboar
03.02.2014 2 z 5

O dost slabší než první sbírka. Zatímco v té první jsem si našla několik oblíbených kousků, kterými bavím děti, v této sbírce mi žádná neutkvěla. Ba naopak, rýmy jsou mnohdy tak nepovedené, že už ani nemůže jít o legraci. :(

stanza
stanza
14.01.2014 5 z 5

Dobře jsme se pobavili, celá rodina.