První trampská kuchařka

První trampská kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108555/bmid_prvni-trampska-kucharka-6UG-108555.png 4 5 3

Velký vandr do gastronomie, originální a ojedinělá kuchařská kniha obsahuje ve 12 ti kapitolách : 12 příběhů s neobyčejným začátkem a docela obyčejným koncem 12 známých trampských písní, které se při vaření naučíte zpívat, doplněno notami 165 originálních i okoukaných kuchařských předpisů, vhodných pro vaření v přírodě a na chatě Doplněno ilustracemi a barevnými fotografiemi.... celý text

los
23.01.2024 4 z 5

z dnešního pohledu nezaměnitelný "design" raných devadesátek a z obsahu by všechny výživové poradce a michelinové nóbl kuchtíky ranila mrtvice, ale pro ty, kdo vědí, jaké je ráno vstát před svítáním, vlézt do montérek, rozdělat oheň, nakrmit zvířata a pak teprve sebe, anebo že hrát a zpívat lze v partě kamarádů i jinak než pomocí elektroniky, bude tato knížka milým zpestřením

Makaja
27.01.2017 4 z 5

Bezva recepty a taky pobavení, už seznam zkratek mě pobavil, stejně jako úvodní povídky ke kapitolám. Nevím, jestli to osloví i netrempy, nečundráky a nevandráky, ale některé recepty vypadají slibně i "na plotnu doma". A písničky s notovým zápisem potěšily dceru, radši totiž hraje podle not než podle akordů - to jsou ty základy na španělku.

Marduk
08.02.2014 4 z 5

Výborná kuchařka s recepty, na kterých uspějete na každým čundru, ba i doma :) hlavně jsou to jídla jednoduchá, levná a co je nejdůležitejší - jsou i dobrá. Osvědčilo se to.

kuchařky táboření tramping pobyt v přírodě vaření v přírodě

Antonín Tony Linhart
česká, 1940 - 2021
1992  80%První trampská kuchařka
2000  0%Pacifik
1994  60%Gastronomické záhady aneb Pohledy do historie kuchařského umění

Kniha První trampská kuchařka je v