První slzy

První slzy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3928/bmid_prvni-slzy-63bf0724a3a3a.png 4 308 20

První série

< 4. díl

Sallyin slibný románek s Russellem hrozí ztroskotáním. Magdě puká srdce žalem nad zemřelým křečkem (ačkoli nikdo nevěděl, že ještě vůbec nějakého má!). A Naďa už má plné zuby svých kamarádek, které ji v jednom kuse poučují, jak nebezpečné jsou známosti po Internetu. Myslí si, že její nový e-mailový přítel je prostě senzační. Jsou vyplakány celé kýble slz a posmrkány stovky kapesníků. Přežije dívčí přátelství tuhle náročnou zkoušku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girls in tears , 2002

Kopretina
10.01.2023 3 z 5

Dcera doporučila, tak jsem přečetla. Co na knihu říct? Jako náctiletá bych ji asi ocenila.

Lalalady
09.06.2020

Kniha které "náctileté„ holky dobře porozumění

Twinny
27.12.2018 2 z 5

Sérii jsem přečetla celou. Z tohoto dílu si nepamatuji vůbec nic. Pokud si chcete přečíst románek pro dospívající dívky, doporučuji spíš Alici od Karen McCombie.

2012

Arinta27
08.09.2018 4 z 5

Jako obvykle skvělá kniha, které dívky rozumí. Sally je normální holka, má kluka a kámošky. Prostá kniha ze života, kterou autorka moc pěkně napsala.

Kačkaknihomol
28.03.2017 3 z 5

Ale dalo se to, ale že by mně to bavilo to se říct nedá.

lucille48
18.07.2016 2 z 5

Série První … mě z děl Jacqueline nezaujala, nelíbila se mi a nedočetla jsem ji. Díla od Jacqueline Wilsonové jsou obvykle skvělé. Doporučovala bych Vám od této autorky jiná díla, ale výběr je samozřejmě na Vás.

jaja1989
17.04.2015 3 z 5

Boží kniha o Sally, která není hubená ani největší kráska a jak se dostává do problémů.
Ještě že má kámošky.
Ale skloubit kluka a kamosky nejde tak snadno.

Ika6
10.02.2015 3 z 5

No nevim,pro mě to asi ještě nebylo...

Jusťa
02.01.2015

Dobrá kniha,moc se mi to líbilo.

Alik918
29.09.2014 5 z 5

Kniha nezklamala, stejně jako ty před ní.

Roselunda 1928
31.05.2014 4 z 5

dobrá kniha, líbilo, Wilsonové nemůžu skoro nic vytknout:)

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Tato kniha je jedna z nejlepších, občas mi bylo taky do breku a všechny ty věci jako kdybych prožívala se Sally. Velmi silný příběh.

SabinaV.
15.01.2014 4 z 5

Skvělé, Sally jsem si hned oblíbila.

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Linu
17.08.2013 5 z 5

Moc hezká kniha. Doporučuji.

Alexxandra
05.07.2012

První kniha kterou jsem od Jacky četla.Doslova jsem se do ní zamilovala.

Slečna L.
14.03.2012 5 z 5

Asi po čtyřech letech po přečtení vzpomínám na knihu s úsměvem na tváři. Tolik jsem chápala vše, co Jacqueline psala! Tolik jsem soucítila s hlavní postavou. Určitě ji jednou dám přečíst svým dětem - holčičkám! :)

DarkFireflies
24.02.2012 3 z 5

Už je to dost dlouho, co jsem tuto knihu četla, ale i s časovým odstupem ji mohu hodnotit pouze kladně.
Pamatuji se, jak jsem byla do knihy "zažraná" a jak se mi podařilo vcítit do hlavní postavy, již možná proto, že to, jak v mnohých případech v knihách bohužel bývá, nebyla blondýna s modrýma očima a mírama 90/60/90, a která řešila problémy, které většinu dívek v tomto věku trápí. Prostě kniha, která byla z velké míry oddechová, ale rozhodně moc pěkná.
Od Wilsonové jsem toho četla dost a můžu říct jediné - je mi líto, že jsem již "vyrostla" z jejích knih. Vždy jsem si je ráda přečetla. :) Ale jedno vím určitě, její knihy později předám své mladší sestře a budu doufat, že ji zaujmou alespoň z poloviny tak jako tenkrát mě.

kajisek
25.11.2011