První slzy

Sallyin slibný románek s Russellem hrozí ztroskotáním. Magdě puká srdce žalem nad zemřelým křečkem (ačkoli nikdo nevěděl, že ještě vůbec nějakého má!). A Naďa už má plné zuby svých kamarádek, které ji v jednom kuse poučují, jak nebezpečné jsou známosti po Internetu. Myslí si, že její nový e-mailový přítel je prostě senzační. Jsou vyplakány celé kýble slz a posmrkány stovky kapesníků. Přežije dívčí přátelství tuhle náročnou zkoušku? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3928/prvni-slzy-3928.jpg 3.9219

Girls in tears (2002)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Kačkaknihomol

Ale dalo se to, ale že by mně to bavilo to se říct nedá.

Twinny
13.12.2016

Jediná kniha, ze které si ani slovo nepamatuju. Jako dítě jsem měla ráda celou sérii.

lucille48
18.07.2016

Série První … mě z děl Jacqueline nezaujala, nelíbila se mi a nedočetla jsem ji. Díla od Jacqueline Wilsonové jsou obvykle skvělé. Doporučovala bych Vám od této autorky jiná díla, ale výběr je samozřejmě na Vás.

jaja1989
17.04.2015

Boží kniha o Sally, která není hubená ani největší kráska a jak se dostává do problémů.
Ještě že má kámošky.
Ale skloubit kluka a kamosky nejde tak snadno.

Ika6
10.02.2015

No nevim,pro mě to asi ještě nebylo...

Jusťa
02.01.2015

Dobrá kniha,moc se mi to líbilo.

Alik918
29.09.2014

Kniha nezklamala, stejně jako ty před ní.

Roselunda 1928
31.05.2014

dobrá kniha, líbilo, Wilsonové nemůžu skoro nic vytknout:)

Sabka123
14.05.2014

Tato kniha je jedna z nejlepších, občas mi bylo taky do breku a všechny ty věci jako kdybych prožívala se Sally. Velmi silný příběh.

SabinaV.
15.01.2014

Skvělé, Sally jsem si hned oblíbila.

mercedes1j8
16.10.2013

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Linu
17.08.2013

Moc hezká kniha. Doporučuji.

Alexxandra
05.07.2012

První kniha kterou jsem od Jacky četla.Doslova jsem se do ní zamilovala.

Lucka66
15.04.2012

Nádherná knížka :) celou dobu jsem soucítila se Sally a když ji podvedl kluk i nejlepší kamarádky, brečela jsem spolu s ní..

Slečna L.
14.03.2012

Asi po čtyřech letech po přečtení vzpomínám na knihu s úsměvem na tváři. Tolik jsem chápala vše, co Jacqueline psala! Tolik jsem soucítila s hlavní postavou. Určitě ji jednou dám přečíst svým dětem - holčičkám! :)

DarkFireflies
24.02.2012

Už je to dost dlouho, co jsem tuto knihu četla, ale i s časovým odstupem ji mohu hodnotit pouze kladně.
Pamatuji se, jak jsem byla do knihy "zažraná" a jak se mi podařilo vcítit do hlavní postavy, již možná proto, že to, jak v mnohých případech v knihách bohužel bývá, nebyla blondýna s modrýma očima a mírama 90/60/90, a která řešila problémy, které většinu dívek v tomto věku trápí. Prostě kniha, která byla z velké míry oddechová, ale rozhodně moc pěkná.
Od Wilsonové jsem toho četla dost a můžu říct jediné - je mi líto, že jsem již "vyrostla" z jejích knih. Vždy jsem si je ráda přečetla. :) Ale jedno vím určitě, její knihy později předám své mladší sestře a budu doufat, že ji zaujmou alespoň z poloviny tak jako tenkrát mě.

kajisek
25.11.2011