První pohled

První pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221778/mid_prvni-pohled-x2g-221778.jpg 4 65 18

Vance nebyl jen šikovný řemeslník, který se dal neochotně přemluvit, aby Shane pomohl s rekonstrukci domu, ale ve skutečnosti president stavební společnosti, který si přijel na venkov hojit rány po nevydařeném manželství. Že potká v takovém zapadákově svou pravou lásku na první pohled, bylo poslední, co čekal. Nebyl však tak hloupý, aby to nepoznal, jen potřeboval mít jistotu, že Shane neoslnily pouze jeho miliony. A tak místo pravdy raději mlčel. Jenže ostatní už nemlčeli...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

First Impressions

Kudík
03.07.2022 3 z 5

Někdy mám pocit, že má autorka rozdvojenou osobnost, protože její romány v rámci harlequinek jsou až moc naivní a hůře uvěřitelné oproti jejím klasickým detektivním románům. :) Každopádně přečíst jsem to zvládla a výhrady mám k oběma příběhům podobné, hlavně to, že se moc tlačí na pilu a protějšky chtějí slyšet vyznání bezmála ihned.

pip11
10.06.2022 3 z 5

Kniha má dva příběhy. První byl hezký, ten se mi líbil, ovšem druhý jsem ani přes veškerou snahu nedokázala dočíst.

Petrush
20.04.2022 2 z 5

Dva romantické příběhy, nenáročné čtení, happy end, příroda.

dzejkbeltygros
01.03.2020 3 z 5

Nora je moje nejoblíbenější autorka, ale musím uznat, že tohle bylo o dost slabší, než její ostatní knížky. První příběh celkem super, ale ten druhý už se mi téměř vůbec nelíbil. Ale účel ve čtenářské výzvě to splnilo.

účetní
20.09.2019 3 z 5

Už jsem četla mnohem hezčí harlequinky, ale na čtení do vlaku dobrý, Jilliana se mi moc nelíbila ale Aaron docela ano.

LivN
18.01.2019 4 z 5

Knihu jsem si půjčila v knihovně abych byla zase o krok blíž čtenářské výzvě. Nikdy dřív jsem knihy od N. Robertsové nečetla a už asi ani číst nebudu. První díl mi připomínal román od A. Claytonové HŘEBEC, taky se tam popisovalo hromada starého nábytku a harampádí víc než milostný příběh. Myslela jsem že už příběh ani nedočtu a zrovna přeskočím na druhý, ale dočetla jsem. Druhý příběh s rančem a dobytkem byl o něco lepší a líp se četl. Byl zajímavější, napínavější a Aarona jsem si hodně oblíbila a díky němu také dávám knize dvě hvězdy.
Co se mi nelíbilo na obou příbězích bylo to, že hlavní hrdinové na sebe hned skočili u první kapitoly a okamžitě si vyznávali lásku a mluvili o svatbě to mi přišlo až moc sladké. Taky jsem si v knize všimla, že je tam hodně překlepů a vět, které nedávají smysl. Byla to taková oddechovka nic od čeho nemůžete odtrhnout oči.

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Oba příběhy byly skvělé napsané a byl do nich vložen velký kus srdce Nory Roberts.
Vřele doporučuju. :)

helca31
29.07.2018 3 z 5

Letní oddechovka

sabca
11.05.2017 3 z 5

Tak knihu jsem dočetla, ale byla jsem zklamaná. Již se určitě nepustím do žádné harlequinky od Nory Roberts. Není nad její klasické romány.

m.valova
24.04.2017 5 z 5

Krásná kniha k odreagování,velmi čtivě napsaná,opravu se mi moc líbily oba dva příběhy.
Doporučuji každému kdo se chce romanticky zasnít :-)

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Jednoduché čtení na odreagování. Super.

raty
31.10.2016 4 z 5

Dvě povídky. Chtěla jsem něco lehkého na odreagování. Účel splněn. (Jako téměř vždy od Nory R.)

kanitsuj
14.07.2016 2 z 5

Zdá se, že zde jsem se opravdu přehmátla... Příběhy ve stylu Rosamundy Pilcher jsou ještě stravitelné v rámci jednorázové letní podívané v televizi, ale jejich četba je skutečnou ztrátou času. Chvílemi jsem měla dojem, že autorka v přílišném zápalu, co nejvíce vybudit libido čtenářů, dramaticky ztrácí kontrolu nad smysluplností textu, který píše. Jeden můj oblíbený citát pro ilustraci: "Na hrudi se mu černal chomáč chmýří, který se ztrácel v opasku džínsů"...:-)))

alzbeta4340
28.04.2016 3 z 5

Dvě harlekýnky maskované pevnou vazbou a souborným názvem. První příběh se mi zdál typicky harlekýnkovský, děj se hrnul dopředu příliš rychle a charaktery postav byly jen načrtnuté. Druhý kovbojský příběh se mi ale líbil, celkem roztomilá novelka o lásce a dobytku.

Ewik
21.03.2016 4 z 5

Celkem příjemné odpočinkové čtení.
První příběh se mi líbil mnohem víc. Z obou hlavních hrdinů čišel optimismus, byli veselí vtipní. Postava Shane byla skvělá. Plná elánu, ideálů a nadšení, které dokázala šířit kolem sebe a podařilo se jí změnit i Vance. "Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem pracoval za základní mzdu." Na Vanceovi se mi líbilo, že to byl "mimo post miliardáře a ředitele" normální chlap, manuálně pracující, k tomu šikovný a ještě si to dokáže užít.

Bouřlivá láska už mě tolik neoslovila. Ano námět byl zajímavý, ale Jilliana byla příšerný workoholik, který žije jen pro svou práci a svými řečmi umí pěkně ublížit. Ta její neustále opěvovaná bojovnost a hrdost ve mně chvílemi budila pocit spíš až nadutosti a ty její výbuchy vzteku z ní dělaly pěknou fúrii. O to víc mě bavil Aaron. Dokázal ji jemně setřít, byl čestný, veselý a nebál se přiznat, že od života chce víc než jen tvrdou práci. A jeho kuchařské umění se také musí náležitě ocenit: "Nestává se každý den, abys dostal akumulátorovou kyselinu tak dobré chuti."

Ivetaa
21.02.2016 5 z 5

Knihy vydány v reedici - což mě štve, protože pod jinými názvy, než původními. Přesto hezké oddechové počteníčko.

Poutnice
16.10.2014 2 z 5

kniha je taková dost roztahaná...četla jsem ji snad dva týdny, protože mě pořád neměla čím přitáhnout. Je v ní spousta překlepů, chybějících slov (což je nejspíš chyba překladu a české verze), ovšem v jednom místě je velká časová nesrovnalost, takže je poznat, kde si autorka udělala pauzu - a nejspíš dlouhou, když zapomněla, že píše o ránu a rázem byla ze snídaně večeře...

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Klasický příběh o lásce od známé autorky.

harlekýnky

Nora Roberts