První nástrahy

Devět hodin. V devět nejpozději musím být doma. Táta si myslí, že po deváté je to pro samotnou holku venku NEBEZPEČNÉ. Ale ty nejnádhernější kouzelné věci se stávají právě v tuhle dobu. Se svými nejlepšími kamarádkami Magdou a Naďou potkávám kluka. A jsem to JÁ, o koho má zájem. JÁ! Úplně obyčejná a ne zrovna štíhlá Sally. Nestojí o svůdnou superkočku Magdu. Ani o atraktivní a světaznalou Naďu. Stojí O MĚ! Ale neomrzí Russela holka, která musí být nejpozději v devět hodin doma...? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3925/prvni-nastrahy-3925.jpg 3.8221

Girls out late (1999)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

book123

Tahle knížka je nádherná, dobře se čte a obsahuje i vtipné věci.

Kačkaknihomol

Ani trochu mně to nezaujalo, hrozná nuda.

lucille48
18.07.2016

Série První … mě z děl Jacqueline nezaujala, nelíbila se mi a nedočetla jsem ji. Díla od Jacqueline Wilsonové jsou obvykle skvělé. Doporučovala bych Vám od této autorky jiná díla, ale výběr je samozřejmě na Vás.

niki-chan
30.05.2016

Knížka, kterou by si každá holka měla přečíst. Autorka předloží hlavní postavu tak, že se do ní snadno vcítíte. Jedna z nejlepších knih mého dospívání

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)

lamepti
24.02.2016

Flashback do dětství ..vidím samu se sebe, jak jsem hltala knihy od Jacqueline ..Škoda, že hrdinky nerostou "s námi", bylo by krásné si přečíst něco nového pro nás dospělé ..

Dreamless
27.12.2015

Milujem Wilson a túto sériu, konečne knihy o reálnych dievčatách ! :)

Lolaniky
28.09.2015

super na čtení

Vanda_J
29.08.2015odpad!

Wilson... Tak chválená dětská spisovatelka... Vkládala jsem do ní opravdu velké naděje když jsem se začetla do téhle knihy, ale podle mě to je naprostý propadák...

jaja1989
17.04.2015

Boží kniha o Sally, která není hubená ani největší kráska a jak se dostává do problémů.
Ještě že má kámošky.
Ale skloubit kluka a kamosky nejde tak snadno.

Ika6
23.11.2014

Moc se mi to líbilo.

Sabka123
14.05.2014

Úžasná kniha plná emocí a zážitků.

eletrika03
19.03.2014

Nechápu jak se mohli tak rychle do sebe zabouchnout, ale jinak byla celkem normál.

Linu
17.08.2013

Kniha mě úplně uchvátila.....

Kyta
12.08.2013

Knížku jsem musela a potřebovala přečíst. Další ze série knih od Wilsonové, která mě úplně nadchla. Jsem ráda, že jsem na ní narazila. Hádky, starosti, trápení i radosti - to k Wilsonové prostě patří! Samozřejmě, že i téhle knize by to chybělo. Skvělá kniha pro puberťačky, jako jsem já!! :)

_sjuu_
27.05.2013

čteno cca ve 12 letech, z knihy jsem byla v té době nadšená :)

Dep8
01.01.2013

Všechny knihy z této kolekce se mi moc líbí!

sabanka
29.12.2012

úžasná kniha.hádky s rodiči.apod. prostě ze života puberťačky jako jsem já

Lucka66
15.04.2012

Další úžasná knížka z úžasné série ,,První..,, :)

Slečna L.
14.03.2012

Ze série "První.." snad nejlepší "díl".

kajisek
25.11.2011

wowwowwowwowwow knížka

Karter9899
28.09.2011

Jedna z nej knih co vůbec napsala

VeverQa
24.09.2011

Úžasné! Opravdu krásná knížečka.