První chyba

První chyba https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477592/bmid_prvni-chyba-h1K-477592.jpg 4 259 81

Nenapadlo ji, že se ještě někdy bude mít tak dobře. Po smrti prvního manžela se Alice znovu provdala, se svým druhým mužem má úspěšnou firmu, dvě báječné děti a překrásný dům. Uvědomuje si, že život by byl jiný, kdyby její první muž tragicky nezahynul. Ale s Nathanem se jí vrátilo štěstí, po kterém tolik toužila. Alice také ví, že s nejlepší přítelkyní Beth po boku přežije všechno dobré i zlé. Beth je ten nejspolehlivější a neoddanější člověk, jakého zná. Takže když se Nathan začne chovat podivně a Alice se zmocní podezření, že má milostný poměr, požádá Beth o pomoc. Nejlepší kamarádce přece může věřit za všech okolností, nebo snad ne?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The First Mistake , 2019

shecoola
07.11.2022 5 z 5

Nechápem odkiaľ sa vzal názov tejto knihy a anotácia naznačuje tiež trochu iný dej, než ako sa potom v skutočnosti vyvíja. Knihu som ale zhltla na tri dúšky a na konci sa moja napnutá struna konečne pretrhla. Pokiaľ človek nečíta dokola stále podobné žánre a tematiku, potom knihu rozhodne vrelo doporučujem!

LeSk
28.09.2022 5 z 5

Wauuuuu, tak před touto knihou smekám pomyslný klobouk. Dokonalé čtení, úžasný děj, který mě bavil od první do opravdu poslední stránky. Naprosto dokonalá zápletka, která nabírala na obrátkách. Velmi doporučuji, neshledala jsem v této knize jedinou chybičku.

Lkomrska
29.07.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem... Zápletka zajímavá, kniha velmi čtiva. Za mě určitě doporučuji.

vekkr
27.07.2022 5 z 5

Líbilo se mi to,ale mám z toho takový pocit,že už to tady bylo.

attila1
26.06.2022 5 z 5

Napínavý psychologický román. Moc se mi to líbilo a dobře se četlo. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

Hvězdinka
26.05.2022 3 z 5

Četlo se to velmi dobře, napínavé. Děj ale ničím neohromil, je to ze škatulky neurazí, nenadchne.

Pavlína2019
24.05.2022 5 z 5

Další pecka od této paní autorky, jsem nadšená!
Nemohla jsem přestat číst.
Opravdu nápadité, perfektně napsané, děj nabitý překvapením a zvraty, stránky letí samy.
Skutečně komplikované, obdivuji autorku a její fantazii a rozhodně doporučuji!

evik2710
14.05.2022 5 z 5

Super knížka doporučuji

ještěrka38
03.05.2022 4 z 5

Musím přiznat, že kniha je dobrá, ale přeci jen o malinko slabší než předchozí dvě. Autorku bych přirovnala k autorce Shari Lapena. Vždy překvapující konec.

micha-ella
10.04.2022 2 z 5

První chyba - moje chyba, že jsem tuto knížku vydržela číst až skoro do konce. Ta ufňukaná hrdinka, která se pořád něčeho obávala mi šla na nervy, dokolečka rozpatlávané vztahy mě nebavily. A pak bum, všechno naopak... Až tak? No, je asi opravdu jen moje chyba, že se mi to nelíbilo, když tady to čtenářky vesměs chválí.

Zuzulinka
02.04.2022 5 z 5

Zajímavý příběh, až neuvěřitelně propletené a zamotané. Ale stojí za to knihu přečíst.

tereza8
01.04.2022 5 z 5

Zapeklité, zamotané, propojené (v pozitivním slova smyslu) … to je pro mě kniha První chyba. Napínavé do poslední stránky.

Pája699
29.03.2022 5 z 5

Já osobně jsem nadšená. Nečekala jsem od knihy mnoho a naprosto mě uchvátila a dostala. Příběh Alice, Beth a Nathaha…co všechno skrývá minulost a jak to všechno bylo? Intriky, lži, napětí, nečekané rozuzlení, to vše tato kniha přináší. Je pravda, že vcelku brzy jsem přišla na to, jak to asi plus mínus bude. Jediné překvapení byl pro mě konec…i tak hodnotím kladně a mohu vřele doporučit dalším čtenářům :-)

Terka18
19.03.2022 2 z 5

Neuchvátilo mě to tak jak jsem čekala. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, tudíž se mi příběh četl hůř, než jsem čekala. Autorčin nápad úžasný, ale pro mě to nebylo úplně to wow, které jsem si myslela, že bude. Konec lehce překvapivý, ale napadlo mě něco takového už v první třetině knihy. Lehké zklamání. Čekala jsem, že mě kniha více chytne po tom co jsem si přečetla komentáře u knihy.

alexis818
01.03.2022 4 z 5

Pěkně čtení,spisovatelka nezklamala,umí.

dana8437
24.02.2022 4 z 5

Četlo se to samo, moc mě kniha bavila a nemohla jsem se odtrhnout, nicméně thrillerem bych to vážně nenazvala. Vlastně tam nebylo nic, co by člověka děsilo, z čeho by mrazilo. Konec najednou rychlý, ale celkově se mi kniha líbila, i přes “vyšší” očekávání to bylo super napsané, bez nějakých nutných momentů.

Kopretina_aku
24.02.2022 3 z 5

Líbilo se mi, jak to pěkně bublalo pod povrchem, i když očekávání jsem měla větší. Předvídatelnost po pár desítkách stránek mě trochu zklamala. Jako celek moc táhlé, hlavní tři aktéři ve mně žádné sympatie nevyvolali. Průměrný thriller, který když čtete, tak máte pocit, že už jste všechno někde četli.

LucyBooks
05.02.2022 5 z 5

Thrillery miluji a tento mi velmi sedl! Ano, konec byl sice ohraný (v těchto knihách jako by to už byla norma), ale jinak jsem si čtení hrozně užila - zvraty s manželem apod. Řekla bych vyloženě psycho thriller jako dělaný pro ženy :). Postavy a jejich charaktery byly dobře vykresleny. Určitě si od autorky přečtu její další knihy, dooručuji.

kiraa
03.02.2022 5 z 5

Knížka ze šuplíku, kde už tak nějak dopředu víme. Šuplík, kde nebudu hodnotit věrohodnost a kde jsou postavy buď andělský duše nebo psychopati. A naivky. Což tady platí dvojnásob. Dvě ženský a mezi nima chlap, kterej miluje “love” víc, než kdy miloval tyhle křehký květinky. Naivní Alici, která má našlápnuto spadnout do kontokorentu hlubšího než Macocha a Betynu, která už v něm skončila. Bytost, který mozek odjel na výlet. Bez ní :) Ale jinak na druhou stranu to číst chcete, že jo. Někdy si prostě i můj mozek chce jen tak plout a čekat, kdy toho vystajlovanýho Alana Delona někdo vezme lopatou po zádech.

zuzi.kovar
29.01.2022 3 z 5

Dobrý thriller pro ženy. Důvod pro tři hvězdičky je pouze ten, že očekávání jsem měla ještě vyšší. Čekala jsem, že celou dobu budu napnutá, co a jak se děje. Ale bylo to takové plynulejší. Ale dobré, jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

nevěra pro ženy rodinné vztahy kamarádky thrillery pro ženy

Sandie Jones
anglická