Průzkumník Žárovka

kniha od:

Průzkumník Žárovka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415250/bmid_pruzkumnik-zarovka-EIQ-415250.jpg 4.9 11

Byla jednou jedna zahrada, v té zahradě domeček, v tom domečku chlapeček...chlapeček se jmenuje Žárovka a v domečku hospodaří se svým pejskem Edisonem. V zahradě stojí ještě jeden domeček, vlastně spíš dům, veliký a krásný. A trochu záhadný. Přes den se zdá opuštěný, ale v noci...V noci se tam dějí tak podivné věci, že Žárovka nemůže strachy spát a Edisonovi se ježí strachy chlupy na hřbetě! Ale protože jsou oba, Žárovka i Edison, zvědaví a zvídaví, jednoho podzimního večera seberou odvahu a do domu se vypraví...Co je tam čeká? Kniha obsahuje prosvěcovací stránky, vystřihovánky a další aktivity pro děti.... celý text

Komentáře (3)

Komentáře 3 Recenze 2

Niccolka
Niccolka
24.01.2020 5 z 5

Nápaditá knížka, která děti zaujme nejen příběhem a ilustracemi, ale i různými úkoly a vystřihovánkami. Prosvěcovací stránky jsou skvělé! Úžasný neotřelý nápad. Jediné co pro nás bylo zklamání, že některé stránky knihy již vyšly v časopise Puntík, který odebíráme, tudíž pro nás nebyly překvapením.

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm
16.10.2019 5 z 5

Vyvážená kombinace příběhu, vzdělávání, úkolů, vyrábění a zajímavého prvku - prosvěcovacích stránek. K tomu všemu pěkné ilustrace. Kniha je opravdu nápaditá a podle našeho případu tipuji, že zaujme nejen děti.


JanaDor
JanaDor
04.10.2019 4 z 5

Kniha je opravdu plná nápadů, hádanek a vystřihovánek. Textu je tam tak akorát, abychom se seznámili s dalšími obyvateli domu a poznali čemu se věnují. Celá kniha je na tvrdém papíře. S knihou si můžeme číst, hrát, vystřihovat a lepit. Hodí se pro zimní večery a tedy nastal pro ni čas. Líbí se mi a dětem taky.