Průvodce zenovým tarotem

Průvodce zenovým tarotem https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45832/pruvodce-zenovym-tarotem-45832.jpg 4 7 5

Silvinkaaa87
Silvinkaaa87
18.02.2022 5 z 5

Kniha, která mě provází už dlouho let a je mi velmi dobrým rádce.

evelýny
evelýny
06.01.2018 5 z 5

Kniha, která ovládne všechny, kdo se zajímají o práci s podvědomím.
Kniha, která patří již deset let k mému životu společně s vykládacími kartami.
Kniha a technika, která zaujala mě i všechny mé přátele.

P.S: Nejkrásnější kartou pro mě osobně je PŘÁTELSTVÍ :-)

Sisisun
Sisisun
06.01.2016 5 z 5

Tato kniha je nepostradatelný pomocník k práci s Osho kartami ( doprovodná knížečka v balíčku u karet mi přijde zavádějící, nicneříkající, nesmyslná...) Kniha je přehledná a Ranka do ní vložila svou několikaletou praxi s kartami.

Varvara
Varvara
06.06.2013 4 z 5

Ranka v této knize seznamuje čtenáře a vykladače se svým pohledem na karty zenového tarotu. Karty na přímo rozděluje na pozitivní a negativní, což podle mě ovšem může být někdy zavádějící (nemám v lásce černo-bílé vidění).Ale určitě knihu ke kartám doporučuji, minimálně často umožní trochu jiný pohled na karty, než jaký nastiňuje doprovodná kniha ke kartám (jsou karty, které podle popisu vypadají pěkně, ale Ranka u nich vyzdvihuje, že jsou nebezpečné a negativní, dokonce až tzv. ďábelské). Karty v knize nejsou vyobrazené, nejsou rozděleny podle arkán a živlů, ale podle abecedy, což je praktické a umožňuje to rychlé vyhledávání. U každé karty je pak uveden stručný význam na jednotlivých pozicích ve výkladu Diamant a vztahovém výkladu, dále je zmíněn význam karty v čakrovém výkladu. Místy Ranka kartu přibližuje i nějakou osobní zkušeností.

TerkaB
TerkaB
14.03.2013 5 z 5

Dokonalý pomocník pro toho, kdo se zajímá o Zenový tarot,děkuji Ranko.

Autorovy knížky

2009  77%Průvodce zenovým tarotem

Kniha Průvodce zenovým tarotem je v