Průvodce přemýšlivé ženy na cestě k lepšímu porodu

Průvodce přemýšlivé ženy na cestě k lepšímu porodu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147657/mid_pruvodce-premyslive-zeny-na-ceste-k-QZG-147657.jpg 5 11 4

Autorka zanalyzovala řadu lékařských výzkumů, které se týkají porodu, zvláště rozdílů mezi lékaři řízeným porodem a přirozeným porodem, a výsledky srozumitelně a objektivně předkládá ženám, aby si mohly samy na základě vlastních preferencí a kvalitních informací vybrat ten způsob péče při porodu a v těhotenství, který jim nejvíce vyhovuje.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , One Woman Press

Thinking woman , 1999

Cageyy
09.01.2020 5 z 5

Shrnuto stručně a jasně k jakým problémům může dojít, jak je řešit, předcházet jim. Líbí se mi, že se odkazuje i na studie a nabízí fakta. Sice psáno pro americké poměry v porodnictví, akw poplatné i u nás ????

Turmee
18.12.2019 4 z 5

Další ze skvělých knih pro informovaného rodiče. V přehledných kapitolách shrnuje časté techniky/problémy/přístupy, jejich pro a proti a dostupnou vědeckou literaturu.
Text je srozumitelný a čitelný, všechny pojmy jsou vysvětleny.
Týká se především porodnictví v USA, nicméně na samém konci jsou poznámky relevantní pro ČR.

Zuzmenda
24.06.2019 5 z 5

O prirozenych porodech jsem toho precetla spoustu,tato kniha jakoby shrnovala vsechny poznatky. Napsano poutave,jednoduse,objevuje se tu spoustu odkazu na zajimave studie a jednoduche logicke argumenty,proc je potreba se casto “prat” za sva prava a bojovat za prirozene porody. Mela by to byt povinna cetba pro vsechny tehotne zeny.

poetree
16.12.2018 5 z 5

Nestihla jsem přečíst celé, ale četlo se to lehce a zdálo se mi, že autorka se snaží shrnout všechna nastudovaná fakta nejrůznějších výzkumů, které hovoří ve prospěch co nejmenšího počtu zásahů do přirozeného porodu...

těhotenství porod

Autorovy knížky

Henci Goer
americká
2002  96%Průvodce přemýšlivé ženy na cestě k lepšímu porodu

Kniha Průvodce přemýšlivé ženy na cestě k lepšímu porodu je v