Průvodce po mystických místech světa

Průvodce po mystických místech světa https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269698/bmid_pruvodce-po-mystickych-mistech-svet-33x-269698.jpeg 4 14 2

Véce než 250 tajuplných míst na celé zemi. Čarodějnice a démoni, duchové a upíři, mimozemšťané a kněžky voodoo... od tajuplného přes strašidelné až k děsivému; známky nadpřirozeného naháněly hrůzu - a fascinovaly - lidi po staletí. O mnohých z nejtajuplnějších záhad na světě vypráví tato neobyčejná kniha plná strašidelných hradů, tajných úkrytů a jiných záhadných zajímavostí. Čtenáři v ní zjistí, že upíři pocházejí nejen z Rumunska, ale i z Řecka a z Filipín. Poznají zástupy duchů, kteří prý prodlévají na osiřelých bojištích, v opuštěných ústavech pro choromyslné, na hřbitovech a dalších místech, z nichž člověka mrazí. Posoudí možnost setkání s mimozemšťany. Navštíví tak zvláštní místa, jako je Uluru v nitru Austrálie nebo Chichén Itzá na mexickém Yucatánu. Vůbec první průvodce po mystických místech světa z Nakladatelství Slovart je bohatě ilustrovaný a seznámí čtenáře s více než 250 neobyčejnými místy z celého světa. U každého z nich pak najdou informace o tom, kdy je nejvhodnější dané místo navštívit, aby si mohli odnést co nejzajímavější zážitky. Tato kniha každého dozajista přesvědčí, že tam venku může být víc, než se zdá.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Záhady
Vydáno: , Slovart (ČR)

Guide to the World's Supernatural Places , 2014

Lady Greystoke
24.05.2020 3 z 5

Na tuto knížku jsem se velmi těšila, ale docela mě zklamala. Je to psané takovým pitomým způsobem ... slátanina útržkovitých informací, které autorka někde vyčetla a chaoticky poskládala dohromady, někdy mi unikal smysl a pochybuji, že aspoň na jednom z těch míst byla. Pokud měl někdo tendence věřit v nějaké nadpřirozeno, po přečtení téhle knihy už je mít nebude. Kniha měla mít nejspíš opačný efekt, ale, alespoň u mě, se to dost minulo účinkem. Talentem zaujmout paní zrovna neoplývá... Možná by kniha snesla lepší korekturu. Nejvíce mě zaujala kapitola o UFO, ale zbytek téměř o ničem.

zuzi1162
22.01.2016 3 z 5

Čekala jsem o moc víc. Kniha je víceméně souhrnem míst, kde straší nebo se něco mystického dělo. Čekala jsem více informací. Zde spíše autorka předkládá souhrn mnoha a mnoha míst a o každém jen něco málo. Našla jsem si ty ty místa, co mě zajímaly a to bylo vše.

upíři mýty a legendy UFO záhady čarodějnictví démoni duchové a přízraky

2007  86%Tarot od A do Z
2009  85%Mýty a báje od A do Z
2001  72%Osudová přitažlivost
2009  85%Astrosex
2015  73%Průvodce po mystických místech světa

Kniha Průvodce po mystických místech světa je v