Průvodce po krevních skupinách aneb zdraví a štíhlí podle své krve

Všechno, co na světě máme, musíme nejprve sami vytvořit. A to platí i pro naše tělo. Málokdo dostal od přírody do vínku dokonalou tělesnou schránku, o kterou by se vůbec nemusel starat. Proto neustále hledáme způsoby, jak tělo udržet zdravé, štíhlé, zkrátka v kondici. Metoda, kterou předkládá tato kniha, je receptem na elixír zdraví a zachování štíhlé postavy. Vychází ze zdravé stravy s vitaminy a minerály, založené na našem individuálním genetickém kódu čtyř krevních skupin 0 - A - B - AB, kombinované s patřičným tělesným pohybem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30345/pruvodce-po-krevnich-skupinach-aneb-zdravi-a-stihli-podle-sve-krve-30345.jpg 21
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Eminent

Indilwen
01.02.2014

Z praktických zkušeností musím říct, že většina informací zde uvedených naprosto nesedí. Uvedu příklad - u jedinců s mou krevní skupinou autor uvádí, že tito lidé jsou největšími masožravci ze všech skupin.. Jsem vegan. Sníst byť jen kousek masa, nemám žádnou energii a rozhodí mi to zažívání.. Co na to říct.. :o)

krev

Autor knihy