Prstýnek z levandule

Prstýnek z levandule https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95374/bmid_prstynek-z-levandule-BMr-95374.jpg 4 20 5

Knížka je o čtyřicetileté psycholožce Jitce. Již v mládí měla sen pracovat v psychoterapeutické komunitě v Lobči po boku doktora Josefa Nesvadby. Její záměry jí však tehdy díky jejímu těhotenství nevyšly. S doktorem Nesvadbou se setkává až téměř po dvaceti letech a to krátce před jeho smrtí. Toto setkání je pro ni impulsem koupit dům na vesnici a založit terapeutickou poradnu pro lidi s menšinovou sexuální orientací. Zde potkává i svoji životní lásku, kterou si však musí tvrdě vybojovat. Knížka nastiňuje komplikované vztahy nejen jejích klientů, ale zároveň i ten její, kdy si uvědomuje, jak je těžké se zbavit stigmat z minulosti.... celý text

Literatura česká

Vydáno: , Erika

Lejdus
Lejdus
24.03.2018 4 z 5

Kniha mne bavila. Pěkně se četla, protože kapitolky byly krátké. Příběh poutavý i romantický. Také jsem očekávala z psychologie více témat, a že bude autorka rozepisovat více práci s klienty s různými problémy, ale nevadí. Pro pobavení si přečtu i jiné knížky autorky :) pro mne oddychová knížka

knihamouder
knihamouder
09.02.2018 4 z 5

Sladká jednohubka okořeněná výpraskem. Kniha mě pobavila a zpestřila mi jedno fádní odpoledne.

milan.krimsky
milan.krimsky
07.02.2018 5 z 5

Očekával jsem od knihy podstatně víc. Je spíše o komunitě se zaměřením na sado-masochismus. Přesto autorce nic nezazlívám, jinak pěkný námět

anansie
anansie
12.12.2016 4 z 5

Lenku Teremovou mám ráda. Píše jednoduše, beze studu. I to její sadomaso vyznívá jako přirozená věc. Téhle knížce nechybí ani romantika. Příjemné počteníčko.

luciefeix
luciefeix
16.06.2013

velice prekvapila :) zajimava :)