Provensálský styl: Umění bydlet a žít

Provensálský styl: Umění bydlet a žít https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387448/bmid_provensalsky-styl-umeni-bydlet-a-zi-WIW-387448.jpg 5 7 3

Bydlení ve stylu Provence není jen venkovská tradice, levandule, pestrá paleta barev a vůní, ale i radostný přístup k životu. A také pozitivní vnímání plynutí času. To vše se podílí na nezaměnitelném kouzlu tohoto rozmanitého regionu. V rukou držíte průvodce, který nechce poučovat ani radit, ale pomáhá v orientaci v provensálském stylu a v jeho všemožných zákoutích. Můžete se tak inspirovat a nalézt pro svůj domov vlastní styl. Provence totiž dokáže být honosná i střízlivá, městská i venkovská, tradiční i moderní. Vždy ale zůstane útulná a hřejivá.... celý text

Doubravka1975
10.04.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka, miluji levandule, patinu a to všechno okolo ....

Medvědářka
15.04.2021 5 z 5

Když se řekne Provensálský , tak se hmnohým hned před očima vybaví dlouhé lány s levandulí, fialová barva, něžná vůně a léto.
Tak to mám i já, ale díky knize z Nakladatelský dům GRADA toho o něm vím zase o kus více.
Kdo by nemiloval číst příběhy z Provance. Kdo by si díky tomu nevybavil velké domy se zahradou s romantickým nádechem. Už jen to samotné slovo na vás dýchá horkým létem a pohodou.
Díky téhle knize se o tomhle stylu žití můžete dozvědět daleko víc. Proč si ho kousek nedopřát i doma. Nechat se inspirovat nejen samotnou levandulí, ale i dalšími drobnostmi, které vás udělají šťastnými.
Kniha je velmi dobře zpracovaná graficky i celkově působí na duši jako balzám jen při jejím listování.

horkosladka
24.01.2019 5 z 5

Krásná knížka plná fotografií, která vás svou atmosférou přenese do prosluněného jihu Francie, inspiruje k proměně interiéru v provensálském stylu a umění žít - jak říkají Francouzi "savoir vivre". Při čtení jsem si představovala, jak s přáteli popíjím francouzské víno v jedné z těch kouzelných vesniček obklopených vinicemi a vůní levandule.

Provence bydlení domov

Autorovy knížky