Prorok minulosti

Každá kniha tohoto autora je odvážným krokem při poznávání bílých míst nejen ve světové archeologii, ale v celé světové kultuře.

Autor poukazuje i do budoucnosti, což je patrné nejen v kapitolách o klonování a rasách, ale i v kapitole o starosumerských Seznamech králů, které umožňují netradiční pohled na budoucnost lidstva.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30529/prorok-minulosti-30529.jpg 4.544

Propher der Vergangenheit (1992)

Literatura světová, Mytologie, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Knižní klub, Euromedia

Terva
04.06.2015

Další odvážný krok Ericha von Dänikena do minulosti i budoucnosti. Riskantní myšlenky o všudypřítomnosti mimozemšťanů.

number00
11.01.2013

Pekny pohled na nektere udalosti a veci, ktere mohli byt nebo se mohli stat tak, jak je pan Erich predklada. V jednom ma ale pravdu. Jsme zaslepeni jednim pohledem odborniku, kteri porad vidi jen "vyspela civilizace = vyspele prostredky" , ale treba az jednou v budoucnu po nas nekdo prijde a najde dva betonove drzaky vedle sebe, taky ho nemusi napadnout, ze ty drzaky mely za ukol drzet dreveny sloup na kterem bylo telefonní vedeni, protoze proc by nase vyspela civilizace pouzivala drevo, ze? :D.....

Shimargh
19.08.2012

Pro mne mnohem reálnější pohled na historii než jaký nám předkládá klasická věda.